Tort szwarcwaldzki

Pokaż opis
Kakaowy, wilgotny biszkopt, przełożony warstwą klasycznej bitej śmietany z warstwą frużeliny wiśniowej to podstawa tortu WZ. Boki i góra tortu obsypane są wiórkami czekoladowymi, a wierzch udekorowany jest wiśniami. 

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych wiśni lub przetworów ( w tym wiśni w alkoholu ) 
Jak często zdarza się, że bliska nam osoba świętuje wyjątkową chwilę – a my nie możemy pojawić się osobiście by być wtedy z Nią? Dzisiejsze tempo życia powoduje, że często musimy rezygnować z tak ważnych momentów. Zawsze istnieje jednak sposób by zaznaczyć naszą obecność, choćby myślami. Możemy zamówić oryginalny i pyszny tort, który podkreśli niezwykłą wagę uroczystości i będzie wyrazem gorących życzeń, które chcemy w ten sposób złożyć.

Niezależnie od okoliczności i okazji wykwintny Tort Wiśniowy to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika wypieków! Przygotowany z najwyższej jakości składników jest nie tylko pyszny, ale także bardzo elegancki. Z pewnością stanowić będzie centralny punkt na uroczyście przygotowanym stole. Udekorowany świeżymi wiśniami, i warstwą puszystej bitej śmietany, posypany wiórkami czekoladowymi – kto nie chciałby skosztować takich pyszności? Sercem tego tortu jest wilgotny biszkopt o smaku kakaowym oraz warstwa soczystej, wiśniowej frużeliny, nadająca całości aksamitnej lekkości.

Zawsze możesz także skorzystać z innych naszych propozycji z cukierni online . Znajdziesz je m.in. w kategorii Torty Urodzinowe czy Torty Artystyczne. Przygotowaliśmy tam wiele wspaniałych inspiracji dla poszukujących oryginalnych wypieków i nieszablonowych rozwiązań na każdą okazję!

Przy zamówieniu na naszej stronie zostaniesz zapytany o dodatkowe informacje dotyczące tortu. Możesz wówczas dołączyć do niego kwiaty, świeczki czy kartkę z życzeniami. To sprawi, że Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zawsze możesz zaproponować własne detale – wybór należy do Ciebie!

Może pojawić się także wątpliwość, że skoro nie będziesz w stanie pojawić się na uroczystości bliskiej osoby to jak ona otrzyma prezent? Tym już zajmiemy się my! Podając adres masz pewność, że tort z dostawą dotrze do każdego miejsca w Polsce, które wskażesz. Teraz wystarczy jedynie czekać, aż w drzwiach pojawi się kurier ze słodkim podarunkiem od Ciebie. Ogromna niespodzianka i słodki poczęstunek, a wszystko to zamówisz bardzo szybko i wygodnie na naszej stronie.
Wybierz rozmiar:
Mały 130.90 zł
1kg/8os.
Średni 178.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 248.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
10.90 zł
3.90 zł
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

178.90 zł