Tort szwarcwaldzki

Pokaż opis
Kakaowy, wilgotny biszkopt, przełożony warstwą klasycznej bitej śmietany z warstwą frużeliny wiśniowej to podstawa tortu WZ. Boki i góra tortu obsypane są wiórkami czekoladowymi, a wierzch udekorowany jest wiśniami. 

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Jak często zdarza się, że bliska nam osoba świętuje wyjątkową chwilę – a my nie możemy pojawić się osobiście by być wtedy z Nią? Dzisiejsze tempo życia powoduje, że często musimy rezygnować z tak ważnych momentów. Zawsze istnieje jednak sposób by zaznaczyć naszą obecność, choćby myślami. Możemy zamówić oryginalny i pyszny tort, który podkreśli niezwykłą wagę uroczystości i będzie wyrazem gorących życzeń, które chcemy w ten sposób złożyć.

Niezależnie od okoliczności i okazji wykwintny Tort Wiśniowy to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika wypieków! Przygotowany z najwyższej jakości składników jest nie tylko pyszny, ale także bardzo elegancki. Z pewnością stanowić będzie centralny punkt na uroczyście przygotowanym stole. Udekorowany świeżymi wiśniami, i warstwą puszystej bitej śmietany, posypany wiórkami czekoladowymi – kto nie chciałby skosztować takich pyszności? Sercem tego tortu jest wilgotny biszkopt o smaku kakaowym oraz warstwa soczystej, wiśniowej frużeliny, nadająca całości aksamitnej lekkości.

Zawsze możesz także skorzystać z innych naszych propozycji z cukierni online . Znajdziesz je m.in. w kategorii Torty Urodzinowe czy Torty Artystyczne. Przygotowaliśmy tam wiele wspaniałych inspiracji dla poszukujących oryginalnych wypieków i nieszablonowych rozwiązań na każdą okazję!

Przy zamówieniu na naszej stronie zostaniesz zapytany o dodatkowe informacje dotyczące tortu. Możesz wówczas dołączyć do niego kwiaty, świeczki czy kartkę z życzeniami. To sprawi, że Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zawsze możesz zaproponować własne detale – wybór należy do Ciebie!

Może pojawić się także wątpliwość, że skoro nie będziesz w stanie pojawić się na uroczystości bliskiej osoby to jak ona otrzyma prezent? Tym już zajmiemy się my! Podając adres masz pewność, że tort z dostawą dotrze do każdego miejsca w Polsce, które wskażesz. Teraz wystarczy jedynie czekać, aż w drzwiach pojawi się kurier ze słodkim podarunkiem od Ciebie. Ogromna niespodzianka i słodki poczęstunek, a wszystko to zamówisz bardzo szybko i wygodnie na naszej stronie.
Dołącz coś więcej:
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
9.90 zł
2.90 zł
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

139.90 zł