Tort śmietankowo-truskawkowy

Pokaż opis
Cienki, jasny biszkopt, delikatny owocowy krem z truskawkami i pyszna owocowa galaretka.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Są takie chwile, kiedy Twoi bliscy mają swoje święto, natomiast Ty znajdujesz się zbyt daleko, by przekazać im swoje najlepsze życzenia. I nie ważne, czy nie możesz odwiedzić Mamy w Dzień Matki, wpaść na kawę do Taty w jego urodziny czy osobiście życzyć przyjaciółce połamania pióra na obronie pracy dyplomowej. Takie sytuacje zawsze zasmucają.

Oczywiście nie zawsze jest to Twoja wina - czasami ciężko w środku tygodnia wygospodarować jeden dzień wolnego od pracy lub trudno jest przejechać wiele kilometrów jednego dnia, by pojawić się w mieście na drugim końcu kraju. Jest jednak sposób, by zmazać gorzki fakt Twojej nieobecności - zamów tort z dostawą i obdaruj bliską osobę. Gwarantujemy pełne zaskoczenie i niezapomniane wspomnienia!

Często w roli prezentu wybierany jest klasyczny tort truskawkowy.

W sezonie letnim wierzch tortu udekorowany jest świeżymi truskawkami, natomiast zimą i jesienią wierzch tortu będzie ozdobiony według uznania cukiernika robiącego tort. Oferujemy pełną personalizację tortu - może być na przykład elegancki (stając się idealnym na oficjalne okazje), jak i fantazyjny, ozdobiony podanym przez Ciebie napisem, z nadrukiem wykonanym na jadalnym opłatku czy z marcepanowymi ozdobami. Pamiętaj, że do tortu możesz dołączyć świeczki czy kartkę z Twoimi życzeniami - dzięki temu prezent będzie jeszcze bardziej osobisty! Oprócz tego polecamy także dodanie kwiatów - bukiet w połączeniu z tortem z pewnością zrobi ogromne wrażenie na obdarowanej osobie.

Jeśli szukasz inspiracji do niebanalnych prezentów na różne okazje, zajrzyj do kategorii Torty Artystyczne lub Torty Urodzinowe - tam znajdziesz różne warianty gotowych tortów, jakie nasza cukiernia online ma w ofercie. Nie martw się, jeśli nie znajdziesz czegoś, co odpowiadałoby Ci w stu procentach - realizujemy także zamówienia niestandardowe, nie wahaj się z nami skontaktować!
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

109.90 zł