Sernik z wiśnią

Pokaż opis
Okrągły sernik na kruchym, czekoladowym spodzie, słodka masa serowa, a na wierzchu kwaskowa masa wiśniowa.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Wśród tradycyjnych i klasycznych ciast, które znaleźć można na naszej stronie cukierni internetowej królują, oczywiście, serniki! Z dodatkiem różnorodnych, świeżych owoców oraz słodkich detali mogą stanowić ozdobę każdego stołu. Ich wyborny, delikatny i lekki smak zaczaruje każdego smakosza i ukaże uśmiech na jego twarzy. Jednym z takich wyjątkowych przysmaków jest prezentowany przez nas Sernik z Wiśnią. Takie połączenie będzie doskonałym pomysłem na podwieczorek, urodziny czy zwyczajną odrobinę słodkości na zwykły dzień, który dzięki temu stanie się niezwykły!

Każdy sernik to obfitość delikatnego jak piórko i aksamitnego twarogu. On właśnie nadaje całemu ciastu tę fantastyczną konsystencję. Całe ciasto wręcz rozpływa się w ustach! Dodatkiem, który przygotowaliśmy do niego są świeże, sezonowo zbierane wiśnie z polskich upraw. Nadają one całości orzeźwienia, dzięki swej soczystości. Ten wypiek stanowić będzie prawdziwy rarytas na każdym stole!

Szukając innych serników oraz wypieków tego typu zapraszamy do kategorii Ciasta. Znajduje się tam bogaty wybór wszelkiej maści słodyczy z dostawą , wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Babki, rolady, tarty oraz wiele, wiele innych wybornych propozycji! Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia naszej oferty Wszystkie Torty. Wśród nich są wykwintne urodzinowe wypieki, specjalnie przeznaczone właśnie na tę uroczystość czy z masy cukrowej , które zachwycają nie tylko swoim smakiem ale także nieszablonowym wyglądem! Gwarantujemy, że znajdziesz coś niepowtarzalnego, coś dla siebie czy dla swoich najbliższych. Wyjątkowe torty i ciasta z duszą – to nasza pasja!

Pamiętaj przy zamówieniu sprawdzić, czy wypiek nie zawiera alergenów. Unikniesz w ten sposób nieprzyjemności i zagwarantujesz, że obdarowana czy poczęstowana osoba będzie dzięki temu Sernikowi prawdziwie szczęśliwa! Ponadto w naszej ofercie znajdziesz możliwość dowozu do rąk własnych. Jest to nasza wyjątkowa usługa, którą gwarantujemy na całym terytorium Polski! Wystarczy, że przy zamówieniu podasz dokładny adres i miejscowość, a nasz kurier dostarczy tam wybrany produkt. Jest to szansa na zorganizowanie niespodzianki, gdyby Twoje zamówienie było niespodzianką dla najbliższej osoby. Pomyśl tylko, jakie zaskoczenie wywoła wizyta dostawcy z takim niezwykłym, słodkim podarunkiem! Postaw na profesjonalistów i fachowców a efekt będzie niesamowity!
Dołącz coś więcej:
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Razem:

99.90 zł