Sernik

Pokaż opis
Klasyczny sernik z lukrem oraz dekoracją. Sernik to jedno z ulubionych ciast Polaków – i trudno się dziwić! Jest lekki, słodki i bardzo delikatny w smaku. Kiedyś pieczony dla nas przez Mamy i Babcie, teraz robiony samodzielnie lub - coraz częściej - zamawiany. Nasz sernik z pewnością podbije Wasze serca!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu (w tym może różnić się także jego kształt). Waga sernika może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Sernik to ciasto, które pojawia się na polskich stołach podczas wielu różnych okazji. Jest to świetne ciasto na Boże Narodzenie, ale także Wielkanoc, czy też urodziny. Trudno jest go zastąpić czymkolwiek innym – wyjątkowy smak sernika opiera się w końcu na delikatnym twarogu, co sprawia, że jest on wyjątkowy.

Święta bez sernika nie mogą się udać. Dlatego warto już wcześniej pomyśleć o złożeniu zamówienia na ciasta z dostawą. W ofercie mamy nie tylko pyszne serniki, ale także wiele tradycyjnych tortów, keksów, makowców, czy też pączków.

To wybór uniwersalny, który spodoba się wszystkim. Sernik to tradycyjne i pyszne ciasto, znane nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jeśli masz ochotę na odrobinę słodkości, nie wahaj się i zamów nasz pyszny sernik z dostawą do domu lub do firmy!
Wybierz rozmiar:
Mały 88.90 zł
1kg/8os.
Średni 117.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 164.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

117.90 zł