Tort leśny

Pokaż opis
Pyszny tort tradycyjny przekładany lekką bitą śmietaną z owocami leśnymi i jasnym biszkoptem. Oto nasz bestsellerowy, tort leśny z czekoladową polewą lub czekoladą, który zachwyca wyglądem oraz smakiem. Sprawdzi się jako tort urodzinowy, ale nie tylko - może uświetnić także wiele innych okazji. Przekonaj się i zamów dla siebie, lub kogoś bliskiego

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Pyszny tort z owocami leśnymi, który możesz zamówić z dostawą pod dowolny adres w Polsce. Delikatne wnętrze z lekką bitą śmietaną oraz polewa z pysznej czekolady – nie dziwne, że tort leśny to nasz najpopularniejszy tort! Idealny na wiele różnych okazji, w tym jako tort na urodziny dla dorosłych lub dzieci, prezent na Walentynki, czy też prezent na Dzień Matki. Możesz też wybrać do niego dodatki - mamy w ofercie możliwość dodania napisu na torcie, świeczek, a także kartki z życzeniami.

Nasze torty z dostawą to nie tylko łatwy sposób na zorganizowanie przyjęcia u siebie, ale przede wszystkim świetny pomysł na prezent. Możesz w ten sposób podarować komuś odrobinę pysznej słodyczy, nawet jeśli mieszka wiele kilometrów od Ciebie. To świetny pomysł np. jako prezent na Dzień Babci i Dziadka. Możesz także złożyć zamówienie z dostawą do firmy, kiedy chcesz podziękować partnerom biznesowym, lub zaskoczyć współpracowników.

Tort to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza w połączeniu z pięknym bukietem kwiatów. W naszej ofercie znajdziecie przeróżne kwiaty na każdą porę roku i okazję. Wybierz piękną dekorację na Boże Narodzenie, lub wyślij słodką przesyłkę z bukietem róż do ukochanej osoby. To proste – wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie, a my zajmiemy się resztą. Nasze wypieki z dostawą przygotowują nasze lokalne cukiernie na terenie całego kraju.
Wybierz rozmiar:
Mały 115.90 zł
1kg/8os.
Średni 164.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 214.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

164.90 zł