Tort leśny

Pokaż opis
Pyszny tort tradycyjny przekładany lekką bitą śmietaną z owocami leśnymi i jasnym biszkoptem. Oto nasz bestsellerowy, tort leśny z czekoladową polewą, który zachwyca wyglądem oraz smakiem. Sprawdzi się jako tort urodzinowy, ale nie tylko - może uświetnić także wiele innych okazji. Przekonaj się i zamów dla siebie, lub kogoś bliskiego

Uwaga, do dekoracji wierzchu tortu cukiernia może użyć dostępnych w danym momencie owoców sezonowych.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Pyszny tort z owocami leśnymi, który możesz zamówić z dostawą pod dowolny adres w Polsce. Delikatne wnętrze z lekką bitą śmietaną oraz polewa z pysznej czekolady – nie dziwne, że tort leśny to nasz najpopularniejszy tort! Idealny na wiele różnych okazji, w tym jako tort na urodziny dla dorosłych lub dzieci, prezent na Walentynki, czy też prezent na Dzień Matki. Możesz też wybrać do niego dodatki - mamy w ofercie możliwość dodania napisu na torcie, świeczek, a także kartki z życzeniami.

Nasze torty z dostawą to nie tylko łatwy sposób na zorganizowanie przyjęcia u siebie, ale przede wszystkim świetny pomysł na prezent. Możesz w ten sposób podarować komuś odrobinę pysznej słodyczy, nawet jeśli mieszka wiele kilometrów od Ciebie. To świetny pomysł np. jako prezent na Dzień Babci i Dziadka. Możesz także złożyć zamówienie z dostawą do firmy, kiedy chcesz podziękować partnerom biznesowym, lub zaskoczyć współpracowników.

Tort to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza w połączeniu z pięknym bukietem kwiatów. W naszej ofercie znajdziecie przeróżne kwiaty na każdą porę roku i okazję. Wybierz piękną dekorację na Boże Narodzenie, lub wyślij słodką przesyłkę z bukietem róż do ukochanej osoby. To proste – wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie, a my zajmiemy się resztą. Nasze wypieki z dostawą przygotowują nasze lokalne cukiernie na terenie całego kraju.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

125.90 zł