Warunki i koszty dostawy

Zamówione produkty doręczy pod wskazany przez Ciebie adres nasza najbliższa lokalna cukiernia. Dokładają one zawsze wszelkich starań, aby wypieki były dostarczone w określonym przez Ciebie dniu i czasie.

Jednak uprzejmie prosimy pamiętać, że godziny dostawy są godzinami orientacyjnymi. Kurier z cukierni może skontaktować się telefonicznie z adresatem przesyłki w celu ustalenia jego pobytu w domu bądź firmie. W przypadku kiedy kurier nie zastanie odbiorcy, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z cukiernią. Będzie ona zawierać informacje o przesyłce oraz adresie realizującej zamówienie cukierni. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z cukiernią lub biurem MyShop, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Wówczas w celu ponownego doręczenia, będzie musiało ono zostać ponownie złożone i opłacone.

Koszty dostawy wypieków – 19,90 złKoszty mogą ulec zmianie w przypadku gdy zamówienie dostarczane jest do miejscowości znacznie oddalonych od miast powiatowych bądź trudno dostępnych. Wówczas cena doręczenia nieznacznie wzrośnie, a jej wysokość jest ustalana po podaniu przez klienta kodu pocztowego. Może to być kolejno 29,90 zł oraz 39,90 zł.