16 tartaletek owocowych

Pokaż opis
Pyszne, niewielkie tartoletki to połączenie kruchego ciasta z pysznymi owocami. Delikatny krem budyniowy sprawia, że całość jest lekka i pełna słodyczy. Zamów i przekonaj się, jakie są pyszne! Będą świetnym dodatkiem do przyjęcia urodzinowego, lub fantastycznym podarunkiem.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Przygotowujesz imprezę w domu lub w biurze i chcesz zaproponować swoim gościom coś pysznego? Tort z pewnością będzie doskonałym wyborem, jednak warto zdecydować się także na drobniejszą przekąskę. Tartoletki z owocami to doskonały dodatek do innych słodkości i deserów – są lekkie, pyszne i uwielbiają je dorośli oraz dzieci. Zamów je i przekonaj się, jak smaczne są nasze wypieki!

Nasze torty, ciasta i inne wypieki wykonywane są przez lokalne cukiernie. Dzięki temu otrzymasz swoje zamówienie świeże, wykonane tego samego dnia. To proste – składasz zamówienie przez stronę naszego sklepu, podajesz datę i czas dostawy, a nasza lokalna cukiernia realizuje przygotowuje słodkie pyszności specjalnie dla ciebie! Możesz zamówić różnego rodzaju wypieki, z dostawą nawet na następny dzień.

Tartoletki warto zamówić aby podzielić się z innymi – nie trzeba ich kroić, wystarczy po nie sięgnąć! Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju przyjęć, spotkań, a także bankietów. Co więcej, można je zamówić także do biura czy prosto na organizowane wydarzenie, ponieważ nasze cukiernie dowożą produkty nie tylko do domów, ale także do firm i na przyjęcia okazjonalne.
Wybierz rozmiar:

Razem:

95.90 zł