Bukiet Zapowiedź Wiosny

Pokaż opis
Żywe kolory bukietu zwiastują, że wiosna jest już blisko! Wyślij bliskim namiastkę wiosny i cieszcie się wspólnie, że nadchodzą piękniejsze i cieplejsze dni. Ten piękny bukiet będzie wykonany i doręczony przez lokalną kwiaciarnię. Zachęcamy do dołączenia bileciku z życzeniami. Cena nie obejmuje wazonu.
Bukiet “Zapowiedź wiosny” każdego wprowadzi w radosny, wiosenny nastrój! To dzięki intensywnym kolorom różnych kwiatów, które w całości tworzą wspaniałą, wielobarwną kompozycję. Chcesz zamówić kwiaty z dostawą na prezent? To świetny wybór na urodziny, imieniny, czy jako forma podziękowania. Połączenie róż, stokrotek, astrów i goździków wkomponowanych w soczystą zieleń - taki bukiet rozjaśni każde wnętrze. Intensywny róż, pastele oraz kolor żółty tworzą spójną całość w naszym bukiecie “Zapowiedź wiosny”.

To prawdziwa zapowiedź radosnej wiosny, na którą wszyscy czekamy! Bukiet rozjaśni jeszcze nieco szare dni i pozwoli cieszyć się pięknym zapachem i żywymi kolorami. Możesz zamówić nasz bukiet jako podarunek dla kogoś ważnego - wówczas polecamy do bukietu dodać także dodatek w postaci kartki z życzeniami lub też słodkiego wypieku. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo pysznych tortów, ciast i innych słodyczy z dostawą! Nasze cukiernie i kwiaciarnie dbają, aby każda okazja była dla Was prawdziwie wyjątkowa.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)