"White" Bouquet

Show description

Bouquet of roses, freesias and carnations is a good gift for any occasion! Bouquet price does not include the vase.

Połączenie białych róż, frezji i goździków przywodzi na myśl olśniewającą biel sukni panny młodej, niewinną biel alby dziecka przystępującego do pierwszej komunii świętej czy też... białą pościel w ekskluzywnie urządzonej sypialni. Białe kwiaty to nie tylko symbolika związana z sakramentami świętymi, to także elegancja, klasyka i wspaniały urok.

Kwiaty nie są w żaden sposób chłodzone ani sztucznie nawożone, więc ich biel utrzyma się dostatecznie długo nawet przy braku nadmiernej pielęgnacji. Nie trzeba ich trzymać w chłodzie czy dolewać do wazonu specjalistycznych odżywek - wystarczy zwykła (chłodna!) woda oraz przewiewne pomieszczenie. Białe kwiaty mają tendencję do żółknięcia, dlatego tym bardziej ważne jest, żeby utrzymały się jak najdłużej w dobrej kondycji, jeśli mają być prezentem dla ukochanej kobiety (Mamy, Żony, Siostry, Babci).

Do kwiatów możesz dołożyć ekskluzywne dodatki - butelkę białego wina lub szampana, okolicznościową kartkę czy bilecik, w którym pracownik kwiaciarni odręcznie wpisze Twoje życzenia, bombonierkę pełną najwyższej jakości pralinek, czy pluszowego misia trzymającego w łapkach serduszko z wyznaniem miłości. Możesz też skorzystać z reszty naszej oferty i kwiaty z dostawą wzbogacić o przepyszny i świeży tort wykonany przez lokalną cukiernię. Do białych kwiatów pasuje albo tort kokosowy lub tort cytrynowy (ze względu na zbieżność kolorów) lub odwrotnie - klasyczny tort czekoladowy, który swoim głębokim, ciemnobrązowym kolorem podkreśli biel kompozycji kwiatowej.

Bukiet dostarczony będzie do każdego miejsca w Polsce - niezależnie od tego, czy będzie to mała, górska miejscowość, czy centrum Szczecina - nasi floryści staną na wysokości zadania! Zamówienia realizowane są nawet w 24 godziny od ich złożenia, ale musisz pamiętać, że zdjęcie widniejące u góry jest tylko zdjęciem poglądowym. Każdy florysta może ubrać bukiet odrobinę inaczej, ale zapewniamy, że bukiet będzie wyglądał równie efektownie, nawet jeśli do jego budowy użyte zostaną inne kwiaty.
Choose size:
Small 129.00 zł
Small
Medium 169.00 zł
As shown
Big 219.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Sum:

169.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.