White chocolate cake

Show description

Dark, chocolate sponge cake with light mousse made from white chocolate or whipped cream finished with white glaze or whipped cream

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.

Tort Królewski z musem z białej czekolady to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie torty tradycyjne. Jego wykwintny smak jest bowiem w stanie spełnić czekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamawiając ten tort z dowozem możemy mieć pewność, że na naszym stole znajdzie się doskonałej jakości ciemny biszkopt przełożony musem z białej czekolady lub bitą śmietaną o smaku tejże czekolady. Tort ten nie tylko doskonale smakuje, ale również prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. Wszystko to dzięki wykończeniu białą glazurą, która sprawia, że całość wygląda spójnie i apetycznie.

Zamawiając królewski tort z dostawą nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierają najwyższej jakości składniki oraz maksymalną świeżość. Właśnie dlatego smak naszego tortu nigdy nie zawodzi a spędzone przy nim chwile to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Warto również dodać, że ten niezwykle elegancki i smakowity tort królewski mogą Państwo nabyć u nas w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie co jest dodatkowym atutem.

Choose size:
Small 122.90 zł
1kg/8per
Medium 178.90 zł
1,5kg/12per
Big 235.90 zł
2kg/16per
Additional accessories:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Sum:

178.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.