Flower Box Red Roses

Show description
Amazing flowers for a special occasion! 30 red roses in an elegant cardboard box are a gift that will express more than words. To make the recipient even more happy, add to the flowers message with wishes. The arrangement will be prepared and delivered by local florist.
Kwiaty to prezent uniwersalny – można dobrać odpowiedni rodzaj na dosłownie każdą okazję. Najczęściej wręczamy je na urodziny, imieniny oraz wyrażając gratulacje lub podziękowanie, jednak równie często pragniemy je podarować komuś bliskiemu naszemu sercu. Zakochani obdarowują się kwiatami nie tylko w Walentynki i rocznice, ale także podczas codziennych randek i spotkań. W ten sposób można pielęgnować wzajemne uczucie dzięki wyrażaniu swoich emocji.

Czerwone róże to jeden z najpopularniejszych symboli romantycznej miłości – nie bez powodu są więc najczęściej wybierane właśnie przez zakochanych. 30 róż to nie byle jaki bukiet! Z pewnością wzbudzi zachwyt u drugiej połówki, która nie będzie potrafiła ukryć swojego zachwytu takim prezentem. Pamiętaj o wypełnieniu bileciku lub dołączeniu specjalnej kartki okazjonalnej, dzięki czemu możesz napisać dokładnie to, co chcesz przekazać wraz z tą piękną przesyłką.

Flower Box to nowość w naszym sklepie – kwiaty układane są specjalnie w odpowiednim, przystrojonym pudełku i w ten sposób docierają do adresata lub adresatki. Wygląda jak prezent, dzięki czemu zaskoczenie z otrzymanego bukietu będzie jeszcze większe! Sprawdź, jak świetne sprawdzi się nasz Flower Box jako podarunek na różne okazje. Jeśli chcesz, możesz także dobrać do niego coś słodkiego, na przykład jeden z naszych pysznych tortów . Wybierz tort w kształcie serca, który pokaże, jak bardzo kochasz!

We're sorry!
At the moment the product is not available. Please select something else from our sweet offer :)

  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.