Heart-shaped chocolate cake

Show description
Sweet, chocolate, heart-shaped cake, that will delight everyone. Perfect gift for your loved ones - both couples and family members. This cake has a dark sponge and chocoltae cream. Order with delivery to any addres: yours or to the person you want to send it!

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.
Tort w kształcie serca to wyjątkowy wypiek, który z pewnością wzruszy każdą obdarowaną osobę. Zamawiany najczęściej na Walentynki dla drugiej połówki, cieszy się także popularnością jako prezent na Dzień Matki. Nic dziwnego, że sprawdza się właśnie podczas tych okazji – jego wyjątkowy wygląd sprawia, że chcemy go podarować najważniejszym dla nas osobom. Można wybrać zindywidualizowany napis na torcie, bilecik, a także dobrać odpowiedni bukiet kwiatów – wówczas prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Nie każdy jednak decyduje się na tort w kształcie serca. Jeśli szukasz tortu bardziej tradycyjnego, polecamy nasze torty owocowe oraz torty czekoladowe – znajdują się wśród nich takie klasyki, jak tort truskawkowy czy tort leśny, które są naszymi bestsellerami. Możesz zamówić nasze wypieki z dostawą prosto do rąk obdarowywanej osoby – nawet jeśli nie możesz złożyć komuś życzeń osobiście, taki prezent wyrazi więcej niż słowa!

W naszej ofercie znajduje się wiele tortów na przeróżne okazje. Najczęściej zamawiane są torty urodzinowe, jednak równie dużą popularnością cieszą się wypieki na prezent walentynkowy, czy też ciasta na imieniny. Najbardziej lubimy smaki które znamy, jednak nie oznacza to wcale, że musimy rezygnować z atrakcyjnej oprawy! Nasze torty możecie zamawiać także w wersji artystycznej, ozdobione masą cukrową. Warto wybrać coś z naszej bogatej oferty, lub złożyć zamówienie indywidualne.
Additional accessories:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Sum:

175.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.