Bezpieczeństwo

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat przechowywanych obecnie informacji na swój temat, swojego konta lub swoich zamówień, a także w razie jakichkolwiek problemów dotyczących danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Bezpieczeństwo transakcji - Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są w tej chwili dostępne. Stosowanym przez nas protokołem transmisji zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie jest protokół SSL (Secure Socket Layer) 128 bitów. Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer centrum autoryzacji. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po 'osiągnięciu celu' dekodowana.

MyShop NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta! MyShop nie przechowuje informacji o kartach kredytowych! Płatność odbywa się na serwerach stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy. Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie.