Bouquet Flower Glade

Show description
Send a feeling of warmth and comfort! Bouquet made in pink for the most part with cloves. The whole is complemented by green additives. This bouquet will be a great joy and will be a perfect gift for any occasion! For a bouquet made by a local florist you can attach a ticket.

Price does not include vase.
Bukiet Kwiatowa Polana składa się z goździków o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Ich ilość sprawia, że bukiet pyszni się wieloma barwami i wprawia obdarowaną osobę w doskonały nastrój! Wielu z nas goździki kojarzą się z Dniem Kobiet, jednak czasy kiedy były powszechnie wręczane na tę okazję dawno już minęły. Teraz miejsce czerwonego goździka zajęły jego przeróżne wielobarwne odmiany, które przepięknie prezentują się w naszym Bukiecie Kwiatowa Polana.

Zamawiasz kwiaty na prezent? Warto dobrać do nich coś słodkiego! W naszym sklepie znajdziesz świetne wypieki dla każdego i na każdą okazję. Jeśli zależy Ci na trafieniu w gust obdarowywanej osoby, możesz bezpiecznie wybrać jeden z naszych tortów tradycyjnych - czekoladowy, z owocami, lub bezowy. Sprawdzą się one doskonale na wiele różnych okazji! Możesz też zamówić tort artystyczny, dekorowany masą cukrową - wówczas prezent będzie bardziej uroczysty i personalny. Bez względu na to co zamówisz, tort oraz kwiaty będą doskonałym prezentem!
Choose size:
Small 139.00 zł
Small
Medium 179.00 zł
As shown
Big 219.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Sum:

179.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.