Jeżeli szukasz sposobu na to, jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, słodka przesyłka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Oferujemy Twojej firmie wszystko to, czego potrzebujesz - indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę oraz preferencyjne warunki. Zawsze też wystawiamy fakturę VAT, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy pamiętać o podaniu numeru NIP.

Feature 1

Indywidualna oferta

Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a my całkowicie dostosujemy zamówienie do Twoich potrzeb.

Feature 1

Realizujemy każde zamówienie

Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy lub logotypem w masie cukrowej.

Feature 1

Zamówienia grupowe

Zapewniamy dostawę słodkości jednocześnie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w całej Polsce.

DOPASUJ OFERTĘ DLA FIRM DO SWOICH POTRZEB!

Smak, piękne wykonanie oraz doręczanie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w jednym terminie to nasza specjalność! Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy czy logotypy w masie cukrowej. Tylko u nas oferta dla firm to wymierne korzyści! Zapewniamy:

indywidualne podejście
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę w zależności od wielkości oraz rodzaju zamówienia, dodatkowo oferujemy preferencyjne warunki specjalnie dla małych oraz dużych firm.

spersonalizowane podziękowania
Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Ponadto do naszych tortów możesz także zamówić bukiet kwiatów.

produkty na zamówienie
Oryginalne projekty wykonywane są na życzenie klienta przez naszych najlepszych cukierników. Podejmujemy każde wyzwanie, a wyjątkowe realizacje zachwycają nie tylko podniebienia, ale i oczy. Przyślij nam zatem swój projekt, chętnie wykonamy go dla Ciebie.

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach
Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami doręczamy nasze ciasta i torty do każdego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację i odległość od większego miasta.

Feature 1

Nasze torty sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji!

Niezależnie od okoliczności czy rodzaju przyjęcia tort to zawsze wspaniały, a czasem wręcz nieodzowny element uroczystości. Ucieszy wszystkich smakoszy słodkości, jest miłym gestem i potrafi sprawić dużo radości. Polecamy nasze torty:

 • podczas obchodzenia urodzin szefa czy całej firmy
 • podczas świętowania osiągniętych celów
 • jako podziękowania dla partnerów
 • jako upominki dla klientów biznesowych
 • jako gratulacje dla pracowników.

Feature 1

Zależy Ci na czasie? Złóż zamówienie bez zbędnych formalności!

Czas to pieniądz, a Tobie przydałyby się dodatkowe godziny na wszystkie obowiązki? Nie przejmuj się i zleć nam przygotowanie listy wysyłkowej dla Twoich klientów. Skontaktuj się z nami lub napisz wiadomość, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe ze szczegółami spersonalizowane oferty. Maksimum oszczędności czasowej zyskasz w trzech prostych krokach:

Feature 1

Złóż zamówienie z odroczonym terminem płatności!

Jeśli zależy Ci na zapłaceniu za swoje zamówienie w późniejszym czasie, to nic prostszego. Po pozytywnej weryfikacji (analizujemy m.in. KRS Twojej firmy, domenę firmową, oczekujemy kontaktu z adresu firmowego, mile widziane są wcześniejsze zamówienia) wystawimy fakturę po jego realizacji, czyli po dniu dostawy, na której jest 7-dniowy lub 14-dniowy termin płatności. Celem sprawdzenia, czy także Twoja firma może skorzystać z odroczonego terminu płatności skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Feature 1

Planujesz większe zakupy? Wybierz zamówienie zbiorcze "SweetPack"!

Gdy zbliża się wyjątkowa okazja w życiu firmy lub czas świąteczny, a Twoja firma chce podziękować inwestorom lub najważniejszym klientom, zadzwoń do nas. Przygotujemy dla Ciebie słodką paczkę, w której znajdą się wybrane przez Ciebie produkty z dodatkowymi materiałami – a te możesz do nas wysłać kurierem lub wydrukujemy je dla Ciebie w profesjonalnej drukarni. Przekonaj się sam, jakie to proste:

 • złóż zapytanie ofertowe na adres info@e-torty.pl
 • korzystaj z promocji i rabatów
 • oferujemy Ci spersonalizowaną ofertę - do zamówionych produktów cukierniczych dołączymy Twoje produkty, sample, foldery
 • ostateczna wycena Twojego zamówienia zależy od jego wielkości oraz warunków doręczenia
 • odroczony termin płatności - nawet do 14 dni
 • masz dostęp do historii swoich zamówień, terminarza oraz książki adresowej
 • zapewnimy Ci wsparcie dedykowanego Opiekuna

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.