Gift Arrangement

Show description

Colorful composition consists of gerbera , chrysanthemums, roses and lisianthus is the perfect gift for any occasion. Your persoanlized card message is attached to the bouquet that will be arranged by our local florist .

To wyjątkowa pozycja w naszej ofercie. Świeże, wytrzymałe kwiaty w urokliwym, wiklinowym koszu zachwycą niejedną osobę! Kwiaty nabite są na gąbkę florystyczną, więc obdarowana osoba nie potrzebuje wazonu czy innego naczynia, do którego należałoby włożyć bukiet. Wystarczy dbać o to, by gąbka była odpowiednio mokra - można to osiągnąć nawet nieregularnym podlewaniem co 2-5 dni.

Kompozycja składa się w głównej części z chryzantem, róż, gerber i eustom. Całość zrównoważona jest oplotem z dużych liść. Bukiet złożony z tych kwiatów nadaje się na wiele okazji, głównie jednak przeznaczony jest dla nowoczesnych osób, ceniących sobie proste rozwiązania typu dwa w jednym. Kwiaty użyte do stworzenia bukietu nie są mrożone i sztucznie nawożone, więc kosz będzie długo stać w dobrej kondycji i cieszyć oko obdarowanej osoby nawet bez nadmiernej pielęgnacji.

Kwiaty dostarczane są do każdego miejsca w Polsce a zamówienia realizowane są nawet w 24 godziny od ich złożenia. Oczywiście może zdarzyć się, że florysta nie będzie dysponował koszem identycznym z tym na poglądowym zdjęciu. Wówczas bukiet będzie złożony w innym wiklinowym stelażu, ale florysta odpowiednim doborem kwiatów i dodatków z pewnością wyczaruje kompozycję wywierającą równie duże wrażenie.

Do kosza można dołożyć kartkę okolicznościową lub bilecik z odręcznie napisanymi życzeniami. Można też dołożyć butelkę szampana lub wina, czekoladki, bombonierkę, pluszową maskotkę czy, przy wykorzystaniu drugiej części naszego asortymentu, dołożyć do kwiatów pyszny tort z dowozem do rąk własnych. Do kosza kwiatów pasują też różnokolorowe muffinki lub waniliowe babeczki z nadzieniem z czerwonych owoców, na przykład o smaku truskawkowo-malinowym.

Zapewniamy, że takie kwiaty z dostawą sprawią, że dzień obdarowanej osoby stanie się dużo bardziej udany! Wyobraź sobie sytuację, kiedy do biura Twojej żony w dniu Waszej rocznicy kurier kwiaciarni dostarcza kosz pełen kwiatów i pyszny tort kajmakowy, którym Żona może podzielić się ze zzieleniałymi z zazdrości koleżankami. Z pewnością uśmiech zagości na jej twarzy i będzie jej ogromnie miło!
Additional accessories:
3.00 zł
89.90 zł
10.90 zł
49.90 zł
39.90 zł

Sum:

149.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.

Delivery time: Same day

Delivery price: 19.90 zł