Zdjęcie pierniczków na zamówienia firmowe z dostawą

Pierniczki dla firm z dostawą do biura

Jeśli nie wiesz jak wyrazić wdzięczność wobec współpracowników, klientów, czy też partnerów biznesowych, mamy dla Ciebie propozycję. Nasze pierniczki sprawdzą się doskonale jako świąteczny upominek biznesowy – jest to podarunek, który jest pyszny, pięknie się prezentuje i każdemu przypadnie do gustu.

Oferujemy preferencyjne warunki dla firm, w tym indywidualną wycenę, spersonalizowane wiadomości, a także dostawę do różnych lokalizacji na terenie całego kraju.

Pyszne świąteczne pierniczki dostarczone prosto do rąk obdarowywanej osoby to idealny pomysł na świąteczny upominek biznesowy!
 

WYBIERZ ZESTAWY, SPERSONALIZUJ WIADOMOŚĆ I PODAJ ADRES DOSTAWY
TYLKO TYLE DZIELI CIĘ OD ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

Podane ceny to ceny detaliczne brutto (w tym 5% vat). Przy zamówieniach zbiorczych oferujemy aż do 50% rabatu. Finalna cena dla klientów biznesowych zależy m.in. od ilości zamawianych pierniczków i ilości dostaw. W wypadku zainteresowania prosimy o kontakt. UWAGA - oferta jest limitowana i ważna do wyczerpania zapasów.

DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH POTRZEB

Pyszny smak, piękne wykonanie oraz doręczanie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w jednym terminie to nasza specjalność! Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy czy logotypy w masie cukrowej. Tylko u nas oferta dla firm to wymierne korzyści! Zapewniamy:

indywidualne podejście
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę w zależności od wielkości oraz rodzaju zamówienia, \ dodatkowo oferujemy preferencyjne warunki specjalnie dla małych oraz dużych firm.

spersonalizowane podziękowania
Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Ponadto do naszych tortów możesz także zamówić bukiet kwiatów lub butelkę wina.

faktury z odroczoną płatnością
Zarejestruj się i wyślij nam swój KRS, a my po zrealizowaniu zamówienia wystawimy dla Ciebie fakturę z 7- lub 14-dniowym terminem płatności.

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach
Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami doręczamy nasze ciasta i torty do każdego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację i odległość od większego miasta.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.