Zdjęcie pierniczków na zamówienia firmowe z dostawą

Pierniczki dla firm z dostawą do biura

Jeśli nie wiesz jak wyrazić wdzięczność wobec współpracowników, klientów, czy też partnerów biznesowych, mamy dla Ciebie propozycję. Nasze pierniczki sprawdzą się doskonale jako świąteczny upominek biznesowy – jest to podarunek, który jest pyszny, pięknie się prezentuje i każdemu przypadnie do gustu.

Oferujemy preferencyjne warunki dla firm, w tym indywidualną wycenę, spersonalizowane wiadomości, a także dostawę do różnych lokalizacji na terenie całego kraju.

Pyszne świąteczne pierniczki dostarczone prosto do rąk obdarowywanej osoby to idealny pomysł na świąteczny upominek biznesowy!
 

pierniczki na zamówienie przez internet

WYBIERZ ZESTAWY, SPERSONALIZUJ WIADOMOŚĆ I PODAJ ADRES DOSTAWY
TYLKO TYLE DZIELI CIĘ OD ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

Podane ceny to ceny detaliczne brutto (w tym 5% vat). Przy zamówieniach zbiorczych oferujemy aż do 50% rabatu. Finalna cena dla klientów biznesowych zależy m.in. od ilości zamawianych pierniczków i ilości dostaw. W wypadku zainteresowania prosimy o kontakt. UWAGA - oferta jest limitowana i ważna do wyczerpania zapasów.

DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH POTRZEB

Pyszny smak, piękne wykonanie oraz doręczanie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w jednym terminie to nasza specjalność! Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy czy logotypy w masie cukrowej. Tylko u nas oferta dla firm to wymierne korzyści! Zapewniamy:

indywidualne podejście
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę w zależności od wielkości oraz rodzaju zamówienia, \ dodatkowo oferujemy preferencyjne warunki specjalnie dla małych oraz dużych firm.

spersonalizowane podziękowania
Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Ponadto do naszych tortów możesz także zamówić bukiet kwiatów lub butelkę wina.

faktury z odroczoną płatnością
Zarejestruj się i wyślij nam swój KRS, a my po zrealizowaniu zamówienia wystawimy dla Ciebie fakturę z 7- lub 14-dniowym terminem płatności.

dostawa jednocześnie w wielu lokalizacjach
Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami doręczamy nasze ciasta i torty do każdego miejsca w Polsce bez względu na lokalizację i odległość od większego miasta.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.