NOWOŚĆ!
VOUCHER na pyszne słodkości, który możesz wręczyć swoim pracownikom, partnerom biznesowym lub kontrahentom.
Niezależnie od miejsca pobytu - świętujcie razem!W zależności od tego, którą opcję wybierzesz, VOUCHER może pokryć koszt wybranego przez Ciebie produktu, lub może zostać wystawiony na konkretną kwotę w formie kodu rabatowego na całą ofertę.
Ty decydujesz jaka będzie jego forma!

Dlaczego VOUCHER?
W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce wiele firm musiało przejść na pracę zdalną. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby świętować wspólnie - niezależnie od lokalizacji.
Zamów słodki poczęstunek dla pracowników, kontrahentów lub partnerów biznesowych.

Tort na jubileusz firmy, podziękowanie za ciężką pracę zespołu a może miły dodatek do środowej kawy? Każda okazja jest dobra do słodkiego świętowania!

Feature 1

Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a my całkowicie dostosujemy zamówienie do Twoich potrzeb.

Feature 1

Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem, logo firmy lub logotypem w masie cukrowej.

Feature 1

Zapewniamy dostawę słodkości jednocześnie nawet do kilkudziesięciu lokalizacji w całej Polsce.

NASZE REALIZACJE

Z powodzeniem dostarczamy muffinki, rogale świętomarcińskie, pączki, torty z nadrukiem, babeczki z kremem, torty w masie cukrowej, mazurki oraz tarty.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli tylko masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych. Udostępniamy również FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania.