Harmony Bouquet

Show description
Bouquet of roses, gillyflowers, tanacetum and green is a good gift for any occasion! Vase is not included in the price.
Piękny bukiet w pastelowych kolorach jest idealny na porę wiosenną i letnią. Herbaciane i różowe róże pięknie kontrastują z fioletem lewkonii i drobnym tanacetum. Bukiet „Harmonia” będzie z pewnością świetnym podarunkiem na Dzień Matki, a także imieniny i urodziny. Możesz go przesłać drugiej osobie bez względu na to, ile Was dzieli kilometrów! To bardzo proste – wybierasz konkretny bukiet i dobierasz do niego dodatki: kartkę, wazon, wino lub misia. Następnie wysyłasz zamówienie, a my zajmujemy się resztą.

Oprócz kwiatów polecamy zamówić także okazjonalne wypieki. Mamy bogatą ofertę tortów zarówno tradycyjnych jak i artystycznych. Nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś dla siebie! Możesz wybierać spośród tortów owocowych, czekoladowych, przełożonych kremem lub bitą śmietaną, orzechowych i z masą cukrową. Nie wiesz na co się zdecydować? Możesz kierować się okazją na którą wybierasz wypiek. Może to być Dzień Matki lub Dzień Ojca, ale także urodziny, imieniny, I Komunię Świętą, czy gratulacje i podziękowania.

Dojeżdżamy z naszymi kwiatami i wypiekami do każdego miejsca w Polsce. Jeżeli chcesz obdarować kogoś, kto mieszka daleko od Ciebie, bądź zaskoczyć rodzinę zamawiając do domu – my się podejmiemy realizacji takiego zamówienia. Dbamy o to, aby nasze kwiaty i torty były zawsze świeże kiedy docierają do odbiorcy. Udaje nam się to dzięki sieci najlepszych cukierni i kwiaciarni w kraju.

Sprawdź jakie to proste – zamów kwiaty i słodkości online i przekonaj się sam!
Choose size:
Small 149.00 zł
Small
Medium 189.00 zł
As shown
Big 239.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
104.90 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Sum:

189.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.