Brownie WEGAŃSKIE

Pokaż opis
Brownie jest jednym z najbardziej popularnych ciast na świecie. Przepełnione intensywną czekoladą, rozpływające się w ustach i bardzo słodkie! Przygotowaliśmy dla Was ten wypiek w wersji WEGAŃSKIEJ na mleku sojowym oraz jednej z najlepszych na świecie czekolad Callebaut. Brownie zostało wykonane ręcznie przez naszych Mistrzów Cukiernictwa. Zamów na dowolną okazję z dostawą do domu lub jako prezent dla bliskich!

Brownie w wersji wegańskiej powstało z myślą o wszystkich, którzy nie mogą jeść nabiału z przyczyn zdrowotnych lub ideologicznych. Wykorzystanie roślinnych zamienników pozwoliło nam zachować zarówno konsystencję, jak i wyjątkowy smak ciasta. Każdy kawałek rozpływa się w ustach i zaskakuje czekoladowym, intensywnym smakiem. Dzięki inicjatywie i znajomości różnych technik cukiernictwa, z uroków słodkiego i mokrego brownie korzystać może każdy łakomczuch – również ten, unikający mleka krowiego. Idealny kompan rodzinnych spotkań, wesel, urodzin, Świąt, a także popołudniowych rozmów z dużym kubkiem kawy. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty, dzięki których zakochasz się w tej nowej wersji brownie!
 
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 79.90 zł
4 kawałki/ 650g

Razem:

79.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 48 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem