Bukiet I Love You

Pokaż opis
Wyślij kwiatowe wyznanie miłości! Ten romantyczny bukiet wyrazi Twoje uczucia bez słów. Róże to jego główny składnik, całość uzupełniają hypericum i zielone dodatki. Do tej pięknej przesyłki kwiatowej dołączany jest bilecik, aby przekazać Twoją wiadomość.
Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię EuroFlorist. Cena nie obejmuje wazonu, jednak możesz go zakupić jako dodatek.
Pełny bukiet róż na Walentynki to prawdziwa ikona tego święta. Czerwone róże symbolizują miłość i mało kto jest w stanie sobie wyobrazić inne kwiaty w bukiecie dla ukochanej. Nasz bukiet Miłosne Doznanie pozwoli każdemu wyrazić uczucia, jakimi darzy tę jedną jedyną osobę – można to zrobić z pięknymi życzeniami na bileciku, także anonimowo! Kwiaty z dostawą możesz zamówić gdzie chcesz – miłość nie zna granic, więc nasze kwiaciarnie dotrą w każdy zakątek Polski!

Jeśli jednak wolisz zdecydować się na coś nieco bardziej oryginalnego, zamów tort z dostawą! Nasze wypieki są doręczane świeże, prosto od lokalnych cukierni. W naszej walentynkowej ofercie znajdziesz pyszne klasyki, takie jak Czekoladowy Tort Serce, czy tort z masy cukrowej I love you. Jeśli jednak chcesz zaskoczyć swoją drogą połówkę niezwykłym i zaskakującym prezentem, możesz zdecydować się na tort z nadrukiem. Tort z Waszym zdjęciem może mieć nadrukowaną dowolną wybraną przez Ciebie fotografię upamiętniającą wspólne chwile!

Zamów i przekonaj się, jak łatwo możesz wyrazić swoje gorące uczucia. Bukiet kwiatów, czy pyszny tort sprawią, że tegoroczne Walentynki staną się wyjątkowe. Jeśli nie możesz zobaczyć się ze swoją Walentynką osobiście, możesz załączyć do przesyłki także kartkę z Twoimi życzeniami.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

169.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł