Bukiet Uścisk słońca

Pokaż opis
Słoneczniki i hypericum i innych małych sezonowych kwiatów to wspaniałe połączenie na imieniny, urodziny lub sobotnie popołudnie! Zamów dla bliskiej Ci osoby i rozświetlaj jego dzień! 
Do bukietu możemy dodać bilecik lub kartkę z Twoimi życzeniami, lub pozdrowieniami. Bukiet zostanie doręczony przez lokalną kwiaciarnię. Cena nie obejmuje wazonu. 

W przypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego w tonacji żółtej.
 
Lato to wolne chwile z rodziną i przyjaciółmi, beztroska i dobra zabawa. Do tego nastroju idealnie pasują nasze słoneczniki w bukiecie Uścisk Słońca! Pozwól aby uwiodły Cię swoim beztroskim charakterem i zamów je z dostawą w prezencie dla kogoś, komu chcesz sprawić nieco przyjemności. Cieszymy się zawsze z sezonowych kwiatów, a słoneczniki należą do jednych z najbardziej wyjątkowych ze względu na bogactwo ich żółtej barwy. W połączeniu z hypericum oraz drobnymi kwiatami w tonacji żółtej i czerwonej tworzą świetną kompozycję na wiele okazji. To prawdziwy Uścisk Słońca, który będzie pasować do gorących wakacyjnych dni!

Kolor żółty jest optymistyczny, radosny i ciepły. Dlatego tak bardzo go lubimy i kojarzy nam się z latem i najdłuższymi dniami w roku! Głowy słoneczników niczym słońca wnoszą światło do każdego pomieszczenia, dlatego są świetnym prezentem dla każdego. Możesz zamówić nasz Bukiet Uścisk Słońca na wiele okazji, na przykład na nadchodzące imieniny Anny lub na urodziny kogoś z rodziny. Do tego możesz też wybrać coś słodkiego: w naszej ofercie cukierni online znajdziesz mnóstwo pysznych wypieków o przeróżnych smakach i dekoracjach. Przesyłka kwiatów z czymś słodkim z pewnością będzie zaskakującym i ciepło przyjętym prezentem.

Staramy się, aby wszystkie nasze kwiaty przynosiły radość. Dlatego pracujemy z najlepszymi florystami w całej Polsce - kwiaciarnie najbliższe adresu dostawy wykonują zamówione bukiety i doręczają w wybranych godzinach. To prosty sposób na szybką niespodziankę, kiedy chcemy kogoś zaskoczyć życzeniami i prezentem. Słoneczniki to kwiaty, które zostaną z całą pewnością przyjęte bardzo ciepło, dlatego zachęcamy do wyboru Bukietu Uścisk Słońca!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

109.90 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł