Cupcake Gwiazdor - zestaw

Pokaż opis
Mikołajkowy specjał czyli babeczki świątecznie stylizowane! Nie zapomnij wybrać smaku muffinka, a my przygotujemy na nich niezapomniane dekoracje mikołajkowe! Jeść czy podziwiać?Wygląd gotowego produktu może nieznacznie różnić się od wyglądu produktu przedstawionego na zdjęciu.
Mikołajowe babeczki dla młodszych i starszych wielbicieli słodkości! Nasze muffiny są nie tylko pyszne, ale także pięknie wyglądają się jako prezent lub jako słodycz na świątecznym stole. Warto je zamówić jako podarunek - możesz zamówić dowolną ilość zestawów, które dotrą w najdalszy zakątek Polski. Nasze lokalne cukiernie zadbają o Twoje zamówienie, aby odbiorca był zachwycony otrzymaną słodką przesyłką.

Słodka dekoracja z Gwiazdorów jest jadalna – cukiernicy wykonują figurki z masy cukrowej, dzięki czemu muffiny można jeść w całości. To sprawia, że babeczki są świetnym deserem dla mniejszych i większych miłośników drobnych słodkości! Dzieci z pewnością będą zachwycone tą niezwykłą dekoracją i sięgną po babeczki równie chętnie co po tradycyjne ciasta.

Warto poznać całą naszą ofertę wypieków bożonarodzeniowych z dostawą. Wśród nich znajdują się oczywiście prawdziwe klasyki, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Jednak oprócz tego oferujemy także pyszne świąteczne torty i muffiny, które można zamówić dla siebie lub w prezencie. Co więcej, nasze wypieki można zamawiać także do biura na wydarzenia firmowe – dzięki temu bez problemu można zorganizować firmową wigilię!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)