Szarlotka

Pokaż opis
Klasyczny jabłecznik  z półkruchego lub kruchego ciasta oraz spora warstwa przepysznych jabłek.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Jeden z najbardziej klasycznych i tradycyjnych wypieków z naszej cukierni online, które możemy przedstawić każdego maniakowi słodyczy! Doskonała na każdą okazję, ujmująca niezwykłym aromatem Szarlotka z dostawą to sprawdzony przepis na udane spotkania! Na pewno wśród naszych znajomych znajdzie się wiele osób, które przedkłada tę pozycję nad wszelkie inne. To, co najbardziej zachwycające w tym cieście to jego lekkość. Dzięki temu deser ten bardzo popularny jest w formie podwieczorku, który podaje się chętnym słodyczy gościom.

Wierzymy, że idealna Szarlotka powinna smakować jak u babci! Dlatego przygotowujemy ją z naturalnych składników, według tradycyjnych przepisów. Nasze półkruche lub kruche ciasto przeznaczone na podstawę ciasta jest zawsze świeże i chrupiące. Jako wnętrzem wypełniona jest masa z jabłek, w której znajdują się duże kawałki tych owoców. Bardzo proste, bardzo pyszne i klasyczne ciasto, które nada rodzinnego klimatu każdej uroczystości.

Proponujemy także wiele, wiele innych pozycji z zakresu tortów, wypieków czy innych słodkości. W kategorii Torty Owocowe znajduje się na przykład bogaty i szeroki wybór wykwintnych słodkości, do których przygotowania wykorzystano świeże truskawki, maliny czy wiśnie z polskich sadów. Ponadto, gdybyś chciał odejść od standardowych i znanych smaków – wówczas idealna dla Ciebie będzie sekcja Tortów Tradycyjnych. Przygotowane zostały tam małe dzieła sztuki, kunsztowne i przygotowane przez prawdziwych pasjonatów cukiernictwa i mistrzów w swoim fachu. Od postaci z dziecięcych bajek, po figurki aut i koszulek piłkarskich, aż po ślubne arcydzieła! Gwarantujemy, że każdy z tych tortów będzie sprawdzonym, doskonałym pomysłem dla każdego, kto uwielbia słodkie wypieki!

W naszej ofercie znajduje się również opcja dowozu do wskazanego przez klienta miejsca. Kolejna sprawa z głowy! Przy zamówieniu zostaniesz poproszony o wskazanie lokalizacji dostawy – poinformuj nas wówczas gdzie mamy dojechać. Obsługujemy teren całej Polski, odległość więc nie będzie żadną przeszkodą. Dzięki sieci partnerskich cukierni lokalnych zadbamy by Twój wypiek był świeży i pachnący w chwili doręczenia. Każdy detal i szczegół przygotowujemy tak, by wyglądał i smakował idealnie. Możesz być pewny starannej i indywidualnej obsługi Twojego zamówienia. Stawiamy na pełne zadowolenie i satysfakcję klienta z zakupów!
Wybierz rozmiar:
Mały 88.90 zł
1kg/8os.
Średni 117.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 164.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Razem:

117.90 zł