Tort Czekoladowy z maliną

Pokaż opis
Prawdziwie czekoladowy tort na bazie mąki migdałowej z dodatkiem malinowej galaretki pektynowej (Pate de Frut). Francuski genache czekoladowy oraz roche z czekolady i prażynek sprawia, że tort wspaniale balansuje na granicy delikatności i chrupkości. Wykonany został przez Mistrzów Cukiernictwa, którzy zadbali aby każda warstwa wypieku wywoływała zupełnie inne doznania smakowe. 

Niniejszy produkt doręczany jest  przez firmę kurierską DHL, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi poniżej:
1) Torty będą wysłane w poniedziałek 22.06, a tym samym na 97% doręczane we wtorek 23.06
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) do 15:00 w poniedziałek 22.06
3) Przy dostawie tego produktu nie gwarantujemy godzin doręczenia, natomiast zwyczajowo kurier bierze pod uwagę czy adres dostawy jest adresem biura, czy osoby prywatnej
4) Nadawca (czyli Ty) otrzyma od nas mail z  linkiem do śledzenia swojego zamówienia

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł