Pierniczki

Pokaż opis

Święta Bożego Narodzenia to czas smakowitych tradycji. Taką słodką tradycją, wyczekiwaną przez najmłodszych, jest obdarowywanie się świątecznymi pierniczkami. Teraz możesz zamówić je także u nas! Te pyszne ciastka charakteryzuje się ciemną barwą, intensywnym korzennym zapachem i niepowtarzalnym, słodkim i jednocześnie pikantnym smakiem, którego nie można pomylić z niczym innym. Zestaw MAŁY 12 sztuk. DUŻY 18 sztuk.

Na drugim zdjęciu zaprezentowany jest zestaw 18 pierniczków, który zawiera dodatkowy pierniczek w kontrastującym kolorze, który można zawiesić na choince. Dostępne są one wyłącznie w dużych zestawach.

Pierniczki doręczane są przez firmę kurierską DHL, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe. Prosimy o zapoznanie się z nimi poniżej:
1) Przesyłki doręczane są wyłącznie w dni robocze, we wskazanym przez Ciebie dniu
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00
3) Zamówienia złożone po godzinie 13:00 w piątek, do godziny 13:00 w poniedziałek, zostaną wysłane w poniedziałek, a tym samym powinny być doręczone we wtorek
4) Dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki
5) Kurier DHL poinformuje telefonicznie bądź smsem odbiorcę przed doręczeniem paczki
6) Nadawca (czyli Ty) otrzyma od nas mail z  linkiem do śledzenia swojego zamówienia

Smak ten zawdzięcza zawartości miodu i przypraw korzennych. Najpopularniejsze z nich to cynamon, goździki, gałka muszkatołowa, imbir oraz pieprz. Pierwotnie właśnie ze względu na ich koszt piernik był synonimem dobrobytu i luksusu.
cena: 41.90 zł
Ostateczna cena może różnić się od zaprezentowanej i zależna jest od ilości i miasta doręczenia