Bukiet Rozgrzewający

Pokaż opis
Bukiet w ciepłych kolorach rozgrzeje serce odbiorcy w nawet najbardziej deszczowy dzień! Bukiet, który składa się z lilii, róż, goździków i gerber ułożony będzie przez lokalną kwiaciarnię. Można do niego dołączyć bilecik z życzeniami. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.
Idealna kompozycja kwiatowa na jesienne albo zimowe wieczory. Lilie, róże, goździki i gerbery w słonecznych, ciepłych kolorach to gwarancja poprawy nawet najbardziej zepsutego brzydką pogodą nastroju. Z tego powodu bukiet jest idealny dla podarowania bliskiej osobie bez okazji - nadaje się dla Mamy, Żony, Siostry, Koleżanki z pracy czy Babci. Każda kobieta uciszy się z tego uroczego, kolorowego, ciepłego bukietu!

Kwiaty użyte do stworzenia tej kompozycji nie są przechowywane w chłodni i nie są też nadmiernie nawożone. W praktyce oznacza to, że kwiaty będą długo stały w wazonie w pięknej, zdrowej kondycji. Nie trzeba trzymać ich w chłodzie oraz dolewać odżywek do wody - kompozycja nie powinna uwiędnąć. Możesz wybrać spośród trzech rozmiarów bukietu - mały, średni i duży. Różnią się ilością użytych kwiatów i okazałością przybrania, jednak do wszystkich trzech rodzajów używane są rośliny najwyższej jakości.

Kwiaty z dostawą to świetne rozwiązanie sytuacji, w której nie możemy osobiście stawić się u swoich bliskich, by życzyć im wszystkiego najlepszego. Okazji tego typu może być wiele - urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Babci, rocznica ślubu rodziców... Niestety nie zawsze mamy możliwość wziąć wolne w pracy czy przyjechać z zagranicy, jeśli mieszkamy poza granicami kraju. Dlatego możemy chociaż trochę przywołać uśmiech na twarz naszej bliskiej osoby i wysłać kwiaty z dostawą!

Do wybranego przez nas bukietu można dołączyć personalizowany bilecik z życzeniami albo kartkę okolicznościową. Można też dołączyć wino czy szampana, bombonierkę z wysokiej jakości czekoladkami, czy pluszowego misia z serduszkiem w łapkach. Można też skorzystać z reszty naszej oferty i dołączyć tort z dostawą. Do bukietu rozgrzewającego pasuje tort kajmakowy czy, dla równowagi, babeczki z kremem. Najczęściej wybierany jest też tort bezowy, który jest lekki i jednocześnie, dzięki kremowi mascarpone w środku, delikatny i przepyszny. Pamiętaj, że w okresie zimowym cukiernik prawdopodobnie użyje mrożonych owoców, ale efekt będzie prawdopodobnie równie spektakularny!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

159.00 zł