Bukiet w Kolorach Szczęścia

Pokaż opis

Bukiet w ciepłych odcieniach, ułożony z róż, goździków i alstromerii. Będzie doskonałym wyborem dla bliskiej osoby! Do bukietu możesz dołączyć bilecik. Cena nie obejmuje wazonu.

Wazon ze zdjęcia nie jest wliczony w cenę bukietu, jednak jest dostępny jako dodatek w naszym sklepie. 

Bukiet „W Kolorach Szczęścia” łączy cudowne, pastelowe i nieco bardziej intensywne kolory: fiolet, róż, fuksję, pomarańczowy. Całość okala delikatna zieleń, która sprawia, iż kwiaty układają się w spójną kompozycję. Bukiet ten z pewnością będzie doskonałym podarunkiem dla ukochanej osoby, bądź innej osoby ważnej w naszym życiu. „W Kolorach Szczęścia” doskonale podkreśli uczucia, które pragniesz wyrazić.

Oprócz pięknych kwiatów możesz zamówić także jedną z naszych pysznych słodkości. Oferujemy torty z dostawą na terenie całego kraju, które docierają do adresata świeże z lokalnej cukierni. Torty tradycyjne doskonale sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości, takich jak urodziny czy imieniny, natomiast torty artystyczne z masy cukrowej są często wybierane jako torty dla dzieci, bądź wypieki firmowe. Zamów jeden z naszych tortów, ciast, lub innych wypieków – zamówienia realizujemy nawet w 24h! Część naszych realizacji możesz zobaczyć w kategorii torty Warszawa.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
10.90 zł
49.90 zł
39.90 zł

Razem:

169.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł