Ciasto Cytrynowe

Pokaż opis
Delikatne i puszyste ciasto cytrynowe z kwaskową cytrynową polewą.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Nic tak dokładnie nie kojarzy się z orzeźwieniem i soczystością jak dojrzałe cytryny. Używane do ogromnej ilości potraw i deserów znalazły zastosowanie również w naszej cukierni. Przedstawiamy Państwu przepyszne Ciasto Cytrynowe! Idealny przepis na ciepłe popołudnia przy herbacie, w towarzystwie najbliższych osób. Niezwykłe połączenie cierpkiej i pełnej słońca cytryny ze słodkim, puszystym ciastem jest cudownym rozwiązaniem bez względu na gusta czy upodobania – gwarantujemy, że każdy chętnie skosztuje kawałka tej pyszności!

Każde ciasto z dodatkiem owoców posiada to magiczne „coś”, co sprawia, że jest ono takie orzeźwiające i pełne aromatu. Prezentowany przez nas produkt to bardzo ciekawe zestawienie dwóch przeciwnych smaków – słodyczy i cierpkości, której nadaje mu cytryna. Tak skomponowana całość pozwala na prawdziwie pyszne odczucia, podczas konsumowania! Chętnych na zabranie jeszcze jednego kawałka na pewno nie zabraknie! Szukając innych inspiracji dotyczących owocowych wypieków zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii Torty Owocowe. Przygotowane tam smakołyki to przepyszne propozycje na każdą możliwą okazję! Ich sekretem jest dodanie świeżych wiśni, truskawek, jabłek z polskich hodowli. Postawienie ich na stole przed domownikami wprowadzi magiczną atmosferę – oraz ogromną radość, bowiem są po prostu przepyszne!

Ciasto to, jest doskonałym pomysłem również w przypadku, gdy szukasz ciekawego prezentu na urodziny czy inną ważną uroczystość bliskiej Ci osoby. Zamówienie świeczek, lukrowanego napisu przedstawiającego imię solenizanta? Dla nas to żaden problem, a Ty w ten sposób stworzysz małe dzieło sztuki, które na pewno znajdzie uznanie w oczach obdarowanego. Ponadto proponujemy dodanie do Ciasta Cytrynowego kartki z życzeniami, na której wypiszesz gorące i szczere życzenia płynące z Twojego serca. Przydaje się to, gdy z jakiś ważnych powodów nie możesz pojawić się osobiście na uroczystości – w ten sposób możesz być na niej duchem i podkreślić, jak mocno łączysz się myślami z najbliższymi.

W naszej ofercie posiadamy jednak nie tylko przepyszne wypieki. Może szukasz wyjątkowych bukietów kwiatowych oraz roślinnych kompozycji, które możesz podarować najbliższym? Zajrzyj do naszej sekcji Kwiaty i zobacz jakie wspaniałości przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Romantyczna moc kwiatów pozwoli Ci na wyrażenie najskrytszych i szczerych emocji, którymi podzielisz się z obdarowana osobą!
Wybierz rozmiar:
Mały 88.90 zł
1kg/8os.
Średni 117.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 164.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy

Razem:

117.90 zł