Keks

Pokaż opis
Kawałki kolorowej galaretki zatopione w delikatnym i puszystym cieście. Keks to klasyczny przysmak dla tych, co nie mogą za dużo słodkiego.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Świąteczny Keks, którego nie może zabraknąć na świątecznym stole! Pełen słodyczy i bakalii, z pewnością podbije serca wszystkich domowników. Może także być cudownym prezentem dla kogoś, komu chcemy sprawić świąteczną niespodziankę. Zamów nasze tradycyjne świąteczne ciasta z dostawą - dla siebie, dla kogoś w podarunku, lub dla firmy. To proste!

Keks to jedno z tych ciast, których nie może zabraknąć w czasie Bożego Narodzenia. Dlatego specjalnie dla Was razem z naszymi cukierniami przygotowaliśmy ofertę najpyszniejszych wypieków, w tym właśnie bakaliowy, korzenny keks. Ciasto jest bogate w różnego rodzaju dodatki, którym nie można się oprzeć. Słodkie wnętrze udekorowane jest lukrem i świątecznymi ozdobami.

Świąteczne ciasta sprawiają, że klimat Bożego Narodzenia jest absolutnie niezapomniany. Nie da się tego smaku i zapachu pomylić z żadną inną okazją! Dlatego tak istotne jest to, co pojawi się na naszym rodzinny stole, lub czym postanowimy się podzielić z kimś komu prześlemy słodki prezent. Keks to tylko jeden z wielu naszych pysznych wypieków – zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ciast na Boże Narodzenie.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)