Kompozycja Mikołajkowa

Pokaż opis
Podziel się radością Świąt! W skład „Kompozycji Mikołajkowej” wchodzą róże, gałązki świerkowe, szyszki oraz jarzębina. Całość uzupełnia dekoracyjna świeczka oraz wstążka.
Kompozycja Mikołajkowa będzie się pięknie prezentować na świątecznym stole lub w oknie na parapecie. Można ją zamówić do domu, w prezencie, a także do biura. Warto otaczać się dekoracjami przypominającymi o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia i ich magicznym klimacie.

Zamów kompozycje mikołajkową w prezencie - każdy bukiet, stroik i inne zamowienia przygotowują nasze kwiaciarnie, które dbają o każdy szczegół. W ułożenie stroika wkładają swoje serce i wieloletnie doświadczenie, dlatego każda wysyłka jest naprawdę wyjątkowa. Palenie świec w adwencie jest wspaniała tradycja, która wprowadza wyjątkowy nastrój do każdego wnętrza.

Oprócz Kompozycji Mikołajkowej możesz u nas zamówić także piękne Gwiazdy Betlejemskie, dekoracyjną choinkę, oraz świąteczne wypieki: zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne propozycje. Polecamy gorąco Tort Świąteczny i Tort Piernikowy - to świetny pomysł na słodki prezent dla kogoś bliskiego lub jako podarunek biznesowy.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)