Placek z owocami

Pokaż opis
Pyszny placek z owocami - smakuje jak domowy. Doskonałe ciasto od święta i na co dzień. 

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Lekki placek z owocami w kształcie koła jest częstym gościem na naszych stołach. Zazwyczaj wykonywany w domu przez członków rodziny, teraz może dotrzeć do Twoich rąk prosto z naszej cukierni.

Świeże, aromatyczne placki są popularnym deserem wiosną i latem, kiedy mamy dostęp do świeżych owoców. Wtedy właśnie ogarnia nas szaleństwo i mamy ochotę jeść z tym dodatkiem wszystko: torty z owocami, babeczki truskawkowe, czy też owocowe serniki. Placek jest świetnym dodatkiem do spotkania rodzinnego podczas takich okazji jak urodziny i imieniny, ale także Dzień Matki i Dzień Ojca. Jest on uniwersalny i lubiany przez wszystkich.

Nie każdy ma czas aby piec swoje ulubione przysmaki. Wówczas z pomocą przychodzimy my i nasze cukiernie. Pieczemy i dowozimy nasze torty, ciasta i placki na terenie całego kraju. Możesz je zamówić do domu dla siebie i bliskich, bądź dla kogoś kto mieszka wiele kilometrów od Ciebie. Jeśli lubisz domowe ciasta, polecamy także nasze serniki, szarlotkę, pozostałe placki, a także tarty z owocami i czekoladą. Staramy się cały czas poszerzać ofertę specjalnie dla naszych klientów.

Chcesz zamówić placek jako dodatek do kwiatów lub tortu? To nie problem – możesz złożyć zamówienie zbiorowe i skorzystać z innych produktów, które mamy w ofercie! Dzięki kilku kliknięciom możesz dobrać do wypieków specjalny bukiet, kartkę z życzeniami, lub świeczki urodzinowe.

Sprawdź sam, jakie to proste i zamów nasze wypieki do dowolnego miasta w Polsce.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)