Sernik z owocową frużeliną

Pokaż opis
Delikatny sernik z owocową frużeliną. Puszyste, klasyczne ciasto w połączeniu ze słodyczą dodatków jest doskonałe na przeróżne okazje. Przekonaj się sam i zamów z dostawą do dowolnego miejsca w kraju.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Okrągły sernik z owocową frużeliną idealnie sprawdzi się na wiele okazji. Jest to doskonałe ciasto na formalne nieformalne spotkania rodzinne i przyjacielskie, ale także wspaniały podarunek dla drugiej osoby. Z pewnością ucieszy każdego wielbiciela tego ciasta!

W naszej ofercie znajduje się wiele serników, jednak zdecydowaliśmy się na dołączenie tego ze względu na jego wspaniałe połączenie z owocami. Podobnie jak nasze torty z dodatkiem owoców jest to fantastyczny wybór w okresie wiosennym i letnim, ale także jesiennym i zimowym dzięki zastosowaniu całorocznej frużeliny. Słowem: jest to ciasto idealne o każdej porze roku! My uważamy, że idealnie sprawdzi się podczas wszelkich okoliczności rodzinnych, np. z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty, Dnia Babci i Dziadka, a także jako podarunek w podziękowaniu. Sernik to jedno z najpopularniejszych polskich ciast i ma mnóstwo miłośników.

Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę i zamówić nasz sernik na urodziny bądź imieniny, zachęcamy do dobrania do ciasta także bukietu kwiatów, bądź kartki z życzeniami. To sprawi, że ten wyjątkowy dzień dla obdarowanej osoby będzie jeszcze bardziej szczęśliwy. Nasz sernik możesz zamówić w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy gość będzie mieć okazję skosztować tego wypieku.

Możesz zamówić nasze ciasta i torty do dowolnego miasta w Polsce – sprawdź, jakie to proste!
 
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

91.90 zł