Tort Makowy z Jadalnym Złotem

Pokaż opis
Makowiec to jeden z klasycznych, polskich wypieków świątecznych. Wilgotne ciasto przekładane masą makową z dodatkiem orzechów, pomarańczy, przełamany rumem. Delikatny akcent mango oraz marakui doda elementu nowoczesności. Całość wykończona kruszonką oraz jadalnym złotem. Wypiek zostanie wykonany przez naszych Mistrzów Cukiernictwa, którzy zadbają, aby każdy kęs przynosił dodatkowe doznania smakowe.

Tort makowy jest jednym z najsłynniejszych wypieków, serwowanych na świątecznym stole. Wraz z sernikiem czy piernikiem tworzy duet idealny, rozpieszczając kubki smakowe wszystkich gości. Podstawą tortu jest oczywiście mak, który przekłada się ciastem i waniliowo-pomarańczową nutą. Tak cudowna baza przywołuje na myśl zimową aurę oraz wszystkie aromaty, unoszące się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wypiek łączy w sobie zarówno klasyczną słodycz, jak i świeże nuty, dzięki czemu z powodzeniem sięgnąć możesz po kolejny kawałek. Co więcej – według wierzeń serwowanie wypieków z makiem na wigilijnym stole ma gwarantować pomyślność i dostatek, który spływać będzie przez cały, następny rok. Nic więc dziwnego, że tort makowy jest naszym bestsellerem, który rozwozimy przed Świętami do wielu domów!

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem