Zestaw 6 prozdrowotnych muffinek

Pokaż opis
Wymarzony zestaw dla osób lubiących rozpieszczać kubki smakowe i jednocześnie dbających o jakoś spożywanych wypieków. Znajdziesz w nim dwie muffinki o smaku czekoladowym, orzechowym i mango-marakuja. Wszystko w nietuzinkowej aranżacji naszych Mistrzów Cukiernictwa.

Wypiek doręczamy głęboko schłodzony przez firmę kurierską, w specjalnym termoizolacyjnym opakowaniu! Produkt prozdrowotny: o obniżonej kaloryczności, którego skład stanowią wyłącznie naturalne i zdrowe składniki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem