4 eklery "Kocham Cię"

Pokaż opis
4 wyjątkowe eklery będą idealnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. Zestaw pięknie zdobionych eklerków w białej czekoladzie i malinowej polewie z dołączoną czekoladową tabliczką "Kocham Cię”. W skład zestawu wchodzą eklery o czterech wyjątkowych smakach: waniliowo – truskawkowym, pistacjowo – malinowym, baileys z pomarańczą i marakują i czekoladowo - karmelowym. 

UWAGA: Produkt zawiera alkohol. w wypadku chwilowego braku jednego ze smaków, może on być zastąpiony innym.
 

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem