50 pączków

Pokaż opis
Do domu, do firmy, dla partnerów biznesowych... Kogo uszczęśliwisz w tłusty czwartek? Święto łakoci nie może obyć się bez pączków! Im więcej wiesz, tym bardziej urodzajny będzie rok - i niech to będzie nasza nowa tradycja!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Doręczone pączki mogą być udekorowane cukrem pudrem, lukrem, lub skórką pomarańczową, także nadzienie będzie adekwatne dla specyfiki regionu i specjalizacji cukierni realizującej zamówienie. Gwarantujemy, że w każdej konfiguracji będą przepyszne
Nie ma chyba człowieka na świecie, który podczas Tłustego Czwartku nie będzie miał ochoty na chociaż jeden z tych wyjątkowych wypieków. Chodzi oczywiście o pulchne, okrąglutkie pączki! Ich sekretem jest właśnie to puszyste ciasto, które dostarcza tak wielu wrażeń smakowych. Wnętrze powinno być według tradycyjnych przepisów wypełnione nadzieniem. Propozycji jest wiele – budyń, czekolada, marmolada czy ajerkoniak, każda z nich znajdzie swojego amatora! W naszej ofercie proponujemy Ci zakup 50 pączków w jednym zestawie, każdy z nich indywidualne i precyzyjnie smażony i przygotowywany.

Bardzo częstą praktyką w ostatnich czasach jest przygotowywanie prezentów biznesowych. Za udaną współpracę, za ukończenie wspólnego projektu czy w podzięce za obecność podczas osiągania sukcesów. Wówczas, zamiast zbędnych drobiazgów, można podarować wtedy odrobinę słodkiej przyjemności, na przykład w formie takiego zestawu świeżych pączków!

Dzięki możliwości transportu nie będziesz musiał martwić się dowozem swojego zamówienia. Wystarczy, że podasz nam dokładny adres dostawy i masz sprawę z głowy! Nasz kurier zastosuje się do wszelkich wytycznych. Ponadto zachęcamy do wypełnienia pola „instrukcje specjalne” – możesz wówczas zaproponować coś własnego, od siebie. Granicą jest jedynie Twoja inwencja, a stworzysz wówczas coś naprawdę niezwykłego. Do takiej przesyłki dołącz także liścik, w którym przekażesz życzenia, podziękowania czy inne ważne dla Ciebie słowa.

Poszukując innych wyjątkowych łakoci zaproponować możemy Ci także jeszcze bardziej wyjątkowe Torty Owocowe. Wypieki, które tam znajdziesz udekorowane są pysznymi i świeżymi owocami z polskich hodowli. Dodawane są tam brzoskwinie, truskawki czy maliny, zbierane sezonowo. Masz dzięki temu gwarancję najwyższej jakości i wykwintnego smaku Twojego zamówienia, które przygotujemy specjalnie dla Ciebie.

Ponadto zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty w zakładce Torty Artystyczne. Znajdziesz tam nieszablonowe, wykwintne i gustowne torty w niespotykanych formach. Postacie z dziecięcych bajek, perfumy, sushi czy inne – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a idealne torty to nasza pasja! Możemy zapewnić Ci, że każda z tych słodkości będzie ozdobą stołu oraz doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby. Dzięki temu zamienisz zwykły dzień w magiczną chwilę pełną słodyczy!
cena:339.50 zł
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

339.50 zł