Pączki - wybierz liczbę

Pokaż opis
Ani 20 ani 50 nie jest ilością, która Cię satysfakcjonuje? Samodzielnie ustal, ile pączków zamówisz dla siebie lub wyślesz bliskim w prezencie - doręczymy pod każdy wskazany adres w Polsce! Minimalne zamówienie: 30 sztuk.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Doręczone pączki mogą być udekorowane cukrem pudrem, lukrem, lub skórką pomarańczową, także nadzienie będzie adekwatne dla specyfiki regionu i specjalizacji cukierni realizującej zamówienie. Gwarantujemy, że w każdej konfiguracji będą przepyszne!
Tłusty czwartek to jeden z najbardziej związanych ze słodyczami dni w całym roku. Pozwalamy sobie wówczas na odrobinę obżarstwa i chętnie sięgamy po nasze ukochane pączki. Wyjątkowo pulchne, okrągłe wypieki kuszą nas swoją słodyczą oraz wyjątkowym, specjalnie dobranym nadzieniem. Zastanawiasz się wówczas ile ich zamówić... powinno się bowiem zjeść jak najwięcej prawda? Tak brzmi stara wróżba – im więcej się ich spożyje, tym bardziej owocny będzie rok!

Zostawiamy więc Tobie zamówienie dowolnej liczby tych pyszności, jaką tylko sobie wybierzesz. Być może planujesz kupienie ilości odpowiedniej dla Twojej rodziny i domowników? Albo chciałbyś kupić prezent dla Twojej firmy czy partnerów biznesowych – wówczas pozostawiamy Ci wolną rękę! W polu zamówienia przekaż nam dokładne dane dotyczące zamówienia, a my już zadbamy, byś był w pełni z niego usatysfakcjonowany.

Jak poruszamy już temat wyjątkowych i specjalnych wypieków i łakoci – nie sposób nie wspomnieć o naszym specjale, czyli Tortach Artystycznych. To prawdziwa uczta dla zmysłów, wyjątkowe w swoim wyglądzie i smaku pyszności. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, a gwarantujemy – będziesz zadowolony! Znajdziesz tu idealne pomysły na urodziny dla najmłodszych, na przykład torty w kształcie postaci z ich ulubionych bajek czy wypieki stylizowane na takie przedmioty jak: flakony perfum, sushi czy koszulki piłkarskie. Prawdziwy raj dla smakoszy słodkości w wyjątkowej odsłonie.

Kwiaty to kolejna sekcja, do której odwiedzin chcemy Cię zachęcić. Wystawiliśmy w niej gotowe bukiety, wiązanki oraz wiele, wiele wspaniałych kompozycji kwiatowych. Każda z nich przygotowywana jest przez lokalną kwiaciarnię, która dba o najwyższą jakość wszystkich kreowanych produktów. Ona zagwarantuje Ci też absolutną świeżość gotowych produktów, które otrzymasz!

Nasza cukiernia internetowa posiada jeszcze jedną zaletę, którą możesz rozważyć. Jest nią opcja dowozu do dowolnej, wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Podaj nam adres oraz czas dostawy, a my zajmiemy się organizowaniem Twoich życzeń. Może masz nam do przekazania coś więcej? Jakieś specjalne wymagania dotyczące produktów? Zasugeruj nam to w polu „Instrukcje Specjalne” – zastosujemy się do nich w stu procentach! Naszą pasją jest tworzenie słodkich niespodzianek, którymi zachwycisz swoich najbliższych!
cena:8.90 zł
Dołącz coś więcej:
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
3.90 zł
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

8.90 zł