Bukiet Imieninowy

Pokaż opis
Idealny kwiatowy prezent na imieniny! Bukiet „Imieninowy” to kompozycja składająca się z róż, hortensji, floksu, chryzantem oraz innych drobnych kwiatków. Do bukietu skomponowanego przez lokalną kwiaciarnię można dołożyć bilecik z życzeniami.

Cena bukietu nie obejmuje wazonu.
Klasyczny i uroczy bukiecik, który doskonale sprawdza się na imieniny bliskich osób, Babci, Mamy czy Siostry. Dzięki swojej neutralności i naturalności jest także świetnym prezentem dla Taty czy Dziadka z okazji ich świąt. Kompozycja zawiera świeże (niechłodzone) kwiaty, które nie były nadmiernie nawożone.

W skład bukietu wchodzą głównie róże, hortensje, floks, chryzantemy oraz drobne kwiatki, które dodawane są według uznania florysty. Warto w tym miejscu zaufać doświadczonym specjalistom od układania pięknych bukietów - prawdopodobnie bukiet ten nigdy nie będzie dwa razy taki sam, zapewne różnie też będzie wyglądał w różnych regionach Polski. Może to być spowodowane tym, że różne regiony to inna szkoła układania bukietów, inna jest też dostępność składników. Załóż jednak, że doświadczeni floryści, którzy z nami współpracują, potrafią złożyć bukiet z kwiatów, jakie mają do dyspozycji. Możesz się więc spodziewać naprawdę przepięknego bukietu, który dostanie dostarczony do rąk władnych wybranego przez Ciebie odbiorcy.

Do kwiatów możesz dodać okolicznościową kartkę lub bilecik z osobistymi życzeniami. Możesz też dołączyć wino lub szampana, bombonierkę z czekoladkami najwyższej jakości, pluszowego misia lub.. ulubiony batonik obdarowywanej osoby! Do imienin pasuje jednak najbardziej jakiś świeży, słodki wypiek, więc skorzystaj z pozostałej części naszej oferty i dobierz tort z dowozem. Do tego bukietu najbardziej będzie pasować tort, który dobrze komponuje się z imieninową kawą, a więc na biszkopcie i kremie na bazie bitej śmietany. Zwykle zamawiane są w tych okolicznościach tort malinowy, tort kokosowy czy wyjątkowy tort królewski.

Kwiaty z dostawą razem z tortem możemy dostarczyć do każdego miejsca w Polsce, do rąk własnych adresata lub adresatki. Zamówienia bardzo często jesteśmy w stanie wykonać nawet w 24 godziny od ich złożenia, ale zawsze przed przyjęciem zgłoszenia podajemy orientacyjny czas realizacji naszych usług. Oczywiście najlepiej rozłożyć w czasie zamawianie - najbezpieczniej jest dać nam na realizację około 48 godziny.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
9.90 zł
39.90 zł
29.90 zł

Razem:

159.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł