Bukiet Niebo

Pokaż opis

Niebiańskie kwiaty na każdą okazję!

Utrzymany w kolorach nieba bukiet będzie idealnym prezentem zarówno dla kobiet i mężczyzn. Połączenie pięknych, białych róż i chryzantemek doskonale łączy się z niebieskimi irysami. Te kwiaty świetnie się dopełniają. Możesz do nich dołączyć swoje życzenia, aby przekazać to, co najważniejsze – swoje uczucia.

Wazon ze zdjęcia nie jest wliczony w cenę bukietu, jednak jest dostępny jako dodatek w naszym sklepie.

Nasz niebiański bukiet zachwyci każdego – bez względu na to, czy świętuje urodziny, imieniny, czy też inną ważną okazję. To świetny prezent na zbliżający się Dzień Ojca, który obchodzimy 23 czerwca. Bukiet Niebo jest też dobrym pomysłem na upominek w relacjach biznesowych – jego kolorystyka jest stonowana i bardzo elegancka. Zaskocz drugą osobę i zamów kwiaty z dostawą pod dowolny adres w kraju. Zamówienia realizuję nasze lokalne kwiaciarnie, dzięki czemu kwiaty docierają do adresatów zawsze świeże i w nienaruszonym stanie.

Jeśli jednak uważasz, że do kwiatów chcesz domówić coś jeszcze, sprawdź naszą ofertę wypieków z dostawą w całej Polsce. Z okazji urodzin możesz teraz wysłać drugiej osobie nie tylko piękny bukiet, ale także jeden z naszych tradycyjnych i artystycznych tortów. Mamy wiele smaków, w tym czekoladowe i owocowe – z pewnością łatwo będzie znaleźć wypiek, który idealnie wpasuje się w gust obdarowywanej osoby. Oprócz tortów znajdziecie w naszej ofercie także wiele przeróżnych ciast i zestawów okolicznościowych. Nasze wypieki, podobnie jak kwiaty, są realizowane w najbliższej miejsca dostawy lokalizacji. Wypieki trafią na stół świeże i z pewnością wywołają szeroki uśmiech!

Wybierz rozmiar:
Mały 129.00 zł
Mały
Średni 159.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 189.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

159.00 zł