Bukiet Tęczowe Życzenia

Pokaż opis
Bukiet w kolorach lata, który zamieni każdy moment w chwilę pełną słońca i radości. Zamów prezent z dostawą prosto pod drzwi! Wyślij ten bukiet bliskiej osobie, a sprawisz jej tym gestem ogromną przyjemność. Twoje zamówienie zostanie przygotowane przez lokalną kwiaciarnię. Istnieje możliwość dołożenia bileciku z wybraną przez Ciebie treścią. Cena nie obejmuje wazonu. 

Bukiet Tęczowe Życzenia to kolorowa bomba, która napawa optymizmem i cieszy pięknym wyglądem i zapachem. Mnogość kwiatów i połączenie barw sprawia, że jest to niesamowicie radosny bukiet, który pozytywnie nastraja każdego, kto go otrzyma! Gerbery, goździki, stokrotki grają tutaj pierwsze skrzypce i sprawiają, że jest to niezapomniana kompozycja. Jeśli szukasz pomysłu na prezent, wybierz Bukiet Tęczowe Życzenia - kwiaty z dostawą przygotuje jedna z naszych lokalnych kwiaciarni, która dba o ich świeżość i piękny wygląd. Twoje zamówienie zostanie doręczone prosto do rąk adresata lub adresatki, dzięki czemu jest to świetny sposób na zrobienie miłej niespodzianki! 

Wiele okazji warto świętować z kwiatami, zwłaszcza tak pięknymi jak w Bukiecie Tęczowe Życzenia. Różowy, fioletowy, żółty i niebieski - wszystkie te kolory łączą się w radosną całość, którą uzupełniają zielone dodatki i liście. Piękny zapach i dobór kwiatów sprawia, że to świetny prezent na urodziny lub imieniny dla kogoś z rodziny lub przyjaciół. Możesz też zamówić go dla ukochanej osoby, aby wyrazić swoje uczucia. Wszystko zależy od Ciebie! Do zamówienia dołącz życzenia, które najlepiej oddadzą to, co chcesz przekazać. To prosty sposób na sprawienie komuś ogromnej radości!

Na naszej stronie znajdziesz wiele przepięknych, kolorowych kwiatów z dostawą. Mamy bukiety na każdą okazję, które przygotowywane są na specjalne zamówienie przez nasze lokalne kwiaciarnie. Oprócz kompozycji kwiatowych mamy jednak także w ofercie wypieki! Warto poznać naszą ofertę, w której znajdziesz między innymi torty z dostawą oraz ciasta na co dzień i od święta. Słodkości również możesz zamówić z dostawą, na terenie całej Polski.
Wybierz rozmiar:
Mały 149.00 zł
Mały
Średni 179.00 zł
Średni
Duży 209.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

179.00 zł