Czerwona Świąteczna Choinka

Pokaż opis
Obowiązkowa świąteczna dekoracja w każdym domu! Miniaturowa choinka składa się z: róż, goździków, ilexu i sezonowych liści. Całość utrzymana jest w czerwonym kolorze i udekorowana bombkami oraz gwiazdkami. Choinka będzie wykonana przez lokalną kwiaciarnię i można do niej dołączyć bilecik pełen świątecznych życzeń.
Choinka to nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia. Warto udekorować swoje wnętrze nawet najmniejszym drzewkiem, lub podarować jego miniaturową wersję komuś ważnemu. Sprezentuj piękną choinkę z kwiatów i dekoracji, zamawiając ją przez nasz sklep E-torty. Lokalna kwiaciarnia przygotuje oryginalną dekorację i dostarczy pod podany adres w Polsce.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oznaczają pyszne wypieki, przemyślane prezenty, śnieg, oraz piękne drzewko! Choinka pojawia się w wielu domach na całym świecie, jednak nie każdy ma przestrzeń lub okazję do tego aby wyeksponować u siebie autentyczną choinkę. Dlatego proponujemy nasze miniaturowe drzewko z dekoracjami, które będzie się pięknie prezentować nie tylko przez kilka najważniejszych świątecznych dni, ale także do nowego roku.

Sprawdź, jak łatwo jest sprawić komuś świąteczną niespodziankę i podarować odrobinę radości dzięki naszym wypiekom, kwiatom i dekoracjom! Zachęcamy także do zamawiania wypieków świątecznych: serników, makowców, oraz pierników.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł