Drzewko Szczęścia

Pokaż opis
Zielone drzewko szczęścia będzie idealną alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Zielone, piękne i różniące się od innych roślin, niesie ze sobą wiele radości i dobrej energii. Przesyłka zostanie przygotowana przez lokalną kwiaciarnię. Na Twoje życzenie do rośliny możemy dołożyć bilecik z pozdrowieniami lub życzeniami. 

UWAGA! Drzewko szczęścia (grubosz) może być zastąpiona inną rośliną doniczkową o podobnym wyglądzie np. sukulentem. 
 
Drzewko szczęścia, czyli grubosz, to piękna roślina przypominająca nieco mniejsze sukulenty czy też drzewko bonsai. Głęboko zielony kolor pędów i liści działa uspokajająco i nastraja pozytywnie każdego, kto zaopiekuje się tą piękną rośliną. Drzewko szczęścia jest bardzo łatwe w pielęgnacji i nie wymaga zbyt wiele uwagi, wystarczy regularne podlewanie i umiarkowanie ciepła temperatura otoczenia. Błyszczące i twarde liście pięknie prezentują się przez cały rok, a niektórzy szczęśliwcy będą mogli nacieszyć swoje oczy również drobnymi białymi płatkami kwitnących kwiatów. Drzewko szczęścia nie bez powodu jest bardzo popularnym wyborem na roślinę domową!

Szukając prezentu dla miłośnika roślin warto zdecydować się właśnie na drzewko szczęścia. Już sama nazwa wskazuje, że to idealny podarunek, gdy życzymy komuś szczęścia i pomyślności! Nasze drzewko szczęścia z dostawą możesz zamówić na przykład na urodziny lub imieniny dla kogoś bliskiego z rodziny lub przyjaciół - wystarczy, że dołączysz do niego bilecik lub kartkę z życzeniami, aby sprawić ogromną radość w ważnym dniu. To także wspaniały sposób na to, aby pokazać komuś, że o nim myślimy lub życzymy powodzenia czy pomyślności w planach na przyszłość. Obdarowanie kogoś rośliną doniczkową jest nieco inne od sprezentowania kwiatów ciętych - taki prezent zostanie z obdarowaną osobą na o wiele dłużej.

Nasze kwiaty z dostawą możesz zamówić nawet na ten sam dzień! Dzięki temu możesz szybko i łatwo sprawić komuś miłą niespodziankę w dniu święta i nie tylko. Jest wiele okazji, które warto obchodzić w wyjątkowy sposób: urodziny i imieniny są najpopularniejsze, ale my lubimy świętować z Wami także rocznice ślubów, narodziny wyczekiwanych maleństw, czy też sukcesy biznesowe. Drzewko szczęścia z dostawą będzie świetnym podarunkiem, który zostanie z całą pewnością ciepło odebrany. Jeśli chcesz, możesz do zamówienia dobrać także tort z dostawą - w naszej cukierni online znajdziesz najlepsze wypieki w całej Polsce, które możesz wysłać do kogo tylko zechcesz! Słodki prezent w połączeniu z zieloną rośliną to naprawdę wspaniały gest.
Wybierz rozmiar:
Mały 109.00 zł
Mały
Średni 129.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 159.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
104.90 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

129.00 zł