Naked cake z białą czekoladą

Pokaż opis
Czekoladowy biszkopt przełożony kremem lub bitą śmietaną o smaku truskawkowym i polany białą czekoladą.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Od dłuższego już czasu panuje moda na niezwykłe torty – naked cakes. Są to tzw. „nagie” wypieki, których biszkopty nie są ozdobione masą cukrową, kremem, ani bitą śmietaną. Tak jest właśnie w naszym torcie – delikatne biszkopty przełożone bitą śmietaną polane są jedynie czekoladą i udekorowane owocami. Od razu widać, jaki jest pyszny w środku!

Wybierając ten tort z dostawą można się spodziewać lekkiego wypieku, świetnego na upalne i słoneczne dni. Z pewnością będzie on zaskoczeniem dla osób przyzwyczajonych do bardziej tradycyjnych ciast, jednak z pewnością podbije ich serca i podniebienia swoim smakiem. Nasi cukiernicy dbają, aby nasze biszkopty i kremy zawsze były najlepszej jakości i świeże docierały do każdego miejsca w kraju. Nasz naked cake z czekoladą to tylko jeden z niewielu tortów owocowych w naszej ofercie cukierni online . Aby sprawdzić, jakie jeszcze słodkości czekają na Ciebie, sprawdź interesującą Cię kategorię – mamy torty czekoladowe, z kremem, bitą śmietaną, a także dedykowane na specjalne okazje: Dzień Mamy, Dzień Taty, urodziny, imieniny, I Komunię Świętą, bądź gratulacje czy podziękowania.

Jeśli chcesz zamówić naked cake w innym smaku niż sugerowanym przez nas czekoladowo-owocowym, wybierz interesujący Cię smak. Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle naszej sugestii.

Możesz zamówić ten tort gdziekolwiek chcesz – wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać go u siebie w domu, bądź podarować drugiej osobie. Sprawdź, jakie to proste!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)