Naked cake z białą czekoladą

Pokaż opis
Czekoladowy biszkopt przełożony kremem i polany białą czekoladą.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Od dłuższego już czasu panuje moda na niezwykłe torty – naked cakes. Są to tzw. „nagie” wypieki, których biszkopty nie są ozdobione masą cukrową, kremem, ani bitą śmietaną. Tak jest właśnie w naszym torcie – delikatne biszkopty przełożone bitą śmietaną polane są jedynie czekoladą i udekorowane owocami. Od razu widać, jaki jest pyszny w środku!

Wybierając ten tort z dostawą można się spodziewać lekkiego wypieku, świetnego na upalne i słoneczne dni. Z pewnością będzie on zaskoczeniem dla osób przyzwyczajonych do bardziej tradycyjnych ciast, jednak z pewnością podbije ich serca i podniebienia swoim smakiem. Nasi cukiernicy dbają, aby nasze biszkopty i kremy zawsze były najlepszej jakości i świeże docierały do każdego miejsca w kraju. Nasz naked cake z czekoladą to tylko jeden z niewielu tortów owocowych w naszej ofercie cukierni online . Aby sprawdzić, jakie jeszcze słodkości czekają na Ciebie, sprawdź interesującą Cię kategorię – mamy torty czekoladowe, z kremem, bitą śmietaną, a także dedykowane na specjalne okazje: Dzień Mamy, Dzień Taty, urodziny, imieniny, I Komunię Świętą, bądź gratulacje czy podziękowania.

Jeśli chcesz zamówić naked cake w innym smaku niż sugerowanym przez nas czekoladowo-owocowym, wybierz interesujący Cię smak. Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle naszej sugestii.

Możesz zamówić ten tort gdziekolwiek chcesz – wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać go u siebie w domu, bądź podarować drugiej osobie. Sprawdź, jakie to proste!
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

109.90 zł