4 Rogale Świętomarcińskie

Pokaż opis

Poznaj tradycyjny Rogal Świętomarciński! To uwielbiany rogal z Poznania, z nadzieniem z białego maku i rodzynek, obsypany skórką pomarańczową i ozdobiony słodkim lukrem. Rogal Świętomarciński to wypiek w z wieloletnią tradycją - wypiekane są na 11 listopada, a więc w imieniny ulicy Święty Marcin oraz Dzień Niepodległości. Warto świętować na słodko, zwłaszcza z takim przysmakiem! Zamów przesyłkę czterech rogali i podziel się nimi z bliskimi lub wyślij komuś w prezencie.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od czwartku (08.11), do poniedziałku (12.11), zostaną wysłane 13.11, a tym samym powinny być doręczone w środę (14.11)
4) Zamówienia złożone we wtorek (13.11), zostaną wysłane 14.11, a tym samym powinny być doręczone w czwartek (15.11)
5) Dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki

Zamów Rogale Świętomarcińskie z dostawą do domu lub do pracy. To fantastyczny sposób na uczczenie 11 listopada, nawet jeśli do Wielkopolski mamy daleko! Ta uwielbiana tradycja jedzenia rogali z bogatym nadzieniem stała się już popularna w całej Polsce, więc zachęcamy do skorzystania z okazji i zamówienia naszych certyfikowanych rogali z dostawą.

więcej

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł