4 Rogale Świętomarcińskie

Pokaż opis

Poznaj tradycyjny Rogal Świętomarciński! To uwielbiany rogal z Poznania, z nadzieniem z białego maku i rodzynek, obsypany skórką pomarańczową i ozdobiony słodkim lukrem. Rogal Świętomarciński to wypiek w z wieloletnią tradycją - wypiekane są na 11 listopada, a więc w imieniny ulicy Święty Marcin oraz Dzień Niepodległości. Warto świętować na słodko, zwłaszcza z takim przysmakiem! Zamów przesyłkę czterech rogali i podziel się nimi z bliskimi lub wyślij komuś w prezencie.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt. Rogale doręczane są przez firmę kurierską, a nie bezpośrednio przez kurierów cukierni. Z tego powodu terminy i warunki dostaw dla tego produktu są inne niż standardowe:
1) Przesyłki doręczane są w dni robocze w wybranym przez Ciebie dniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt i 12.11 (wtorek)
2) Warunkiem jest złożenie i opłacenie zamówienia (liczy się termin zaksięgowania wpłaty) przynajmniej na jeden dzień przed wybranym terminem doręczenia, do godziny 13:00.
3) Zamówienia złożone od godziny 13:00 w czwartek (14.11), do godziny 13:00 w poniedziałek (18.11), zostaną wysłane 18.11, a tym samym powinny być doręczone we wtorek (19.11)
4) Weekendy i dni świąteczne odpowiednio wydłużają termin doręczenia przesyłki
5) Przy dostawie rogali nie gwarantujemy godzin doręczenia, natomiast zwyczajowo kurier bierze pod uwagę czy adres dostawy jest adresem biura, czy osoby prywatnej
6) Zachowujemy sobie prawo wyłączenia możliwości składania zamówienia na dzień następny przed godziną 13:00, jeśli ilość zamówień które możemy zrealizować w danym dniu przekroczy liczbę wypieczonych przez nas danego dnia rogali

Zamów Rogale Świętomarcińskie z dostawą do domu lub do pracy. To fantastyczny sposób na uczczenie 11 listopada, nawet jeśli do Wielkopolski mamy daleko! Ta uwielbiana tradycja jedzenia rogali z bogatym nadzieniem stała się już popularna w całej Polsce, więc zachęcamy do skorzystania z okazji i zamówienia naszych certyfikowanych rogali z dostawą.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł