4 Rogale Świętomarcińskie

Pokaż opis
Poznaj tradycyjny Rogal Świętomarciński! To uwielbiany rogal z Poznania, z nadzieniem z białego maku i rodzynek, obsypany skórką pomarańczową i ozdobiony słodkim lukrem. Rogal Świętomarciński to wypiek w z wieloletnią tradycją - wypiekane są na 11 listopada, a więc w imieniny ulicy Święty Marcin oraz Dzień Niepodległości. Warto świętować na słodko, zwłaszcza z takim przysmakiem! Zamów przesyłkę czterech rogali i podziel się nimi z bliskimi lub wyślij komuś w prezencie.

Rogale Świętomarcińskie z Certyfikatem, 150-250g /szt.
Zamów Rogale Świętomarcińskie z dostawą do domu lub do pracy. To fantastyczny sposób na uczczenie 11 listopada, nawet jeśli do Wielkopolski mamy daleko! Ta uwielbiana tradycja jedzenia rogali z bogatym nadzieniem stała się już popularna w całej Polsce, więc zachęcamy do skorzystania z okazji i zamówienia naszych certyfikowanych rogali z dostawą.
cena:66.99 zł

Razem:

66.99 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem