Tort Avengers

Pokaż opis
Tort Avengers to wspaniały tort dla fanów popularnej serii filmów. Tort ten jest ozdobiony nadrukiem lub zdjęciem nawiązującym do postaci i motywów z uniwersum Avengers. Ten wyjątkowy tort z nadrukiem lub zdjęciem pozwala na personalizację i dodaje mu unikalnego charakteru.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Tort Avengers

To wspaniały tort dla fanów popularnej serii filmów. Tort ten jest ozdobiony nadrukiem lub zdjęciem nawiązującym do postaci i motywów z uniwersum Avengers. Ten wyjątkowy tort z nadrukiem lub zdjęciem pozwala na personalizację i dodaje mu unikalnego charakteru.
Tort ze zdjęciem to idealny wybór dla osób, które chcą wyrazić swoje zainteresowania i uwielbienie dla Avengers w niecodzienny sposób. Na powierzchni tortu umieszczona zostanie specjalnie wybrane przez klienta grafika lub zdjęcie, przedstawiające ulubionych bohaterów z filmów.
Nie tylko wygląd, ale także smak tortu Avengers jest niezwykle istotny. W naszej ofercie znajdują się różne warianty smakowe, dzięki czemu każdy fan serii znajdzie coś dla siebie. Tort Avengers to doskonały wybór na urodziny, imprezy tematyczne lub spotkania fanów.

Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

183.90 zł