Tort dla Taty

Pokaż opis
Wyjątkowo smaczna propozycja, idealna dla każdego Tatusia! Czekoladowo-śmietankowy naked cake, na który składają się czekoladowe, puszyste biszkopty, przełożone i wykończone bitą śmietaną z piękną owocową dekoracją ze świeżych owoców.

Napis "Dla Taty" jest integralną częścią tortu. Można go zmienić dokupując napis własnego autorstwa. 
Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Owoce użyte do dekoracji mogą różnić się w zależności od pory roku oraz dostępności. Cukiernicy mogą użyć świeżych owoców sezonowych lub przetworów. 
Wśród kalendarza najważniejszych świąt w całym roku, jednym z tych najbardziej istotnych jest obchodzony 23 czerwca Dzień Ojca. Tradycja tej uroczystości sięga już roku 1965, a celebrowana jest nie tylko w Polsce, ale również w Indiach, Nepalu czy Nikaragui. Mimo tego, że szacunek okazywać im powinniśmy cały rok, w tym jednym dniu zadbajmy o coś specjalnego, wyjątkowego, prosto z naszego serca. Z naszej strony zaproponować możemy tort dedykowany właśnie każdemu tacie!

Tort dla Taty z dostawą to klasyczny, tradycyjny wypiek, w którym zakocha się każdy miłośnik słodyczy. Jest to rodzaj „naked cake”, czyli taki, który pozbawiony jest lukrowanych, marcepanowych ozdób czy artystycznych wykończeń, wyjątkowo modny w tym sezonie. Zachwyca on prostotą i kusi wyjątkowym aromatem. W naszej cukierni online proponujemy tort o smaku czekoladowo-śmietankowym. Pokryty jest puszystą bitą śmietaną, a jego sercem jest puszysty biszkopt oblany mleczną czekoladą. Do jego dekoracji użyte zostały natomiast soczyste owoce. Zapraszamy również do zakładek Torty Artystyczne oraz Torty Tradycyjne – znajdują się tam równie pyszne słodkości!

Przy zamówieniu pamiętaj, że możesz dołączyć także coś od siebie. Wśród naszych propozycji znaleźć możesz np. świeczki. Bardzo popularne jest również tworzenie spersonalizowanych napisów z kolorowego lukru. Mogą one np. wyrażać imię Taty bądź krótkie życzenia – na pewno zostanie to odebrane ze wzruszeniem i radością. Być może nie jesteś w stanie pojawić się osobiście na jego święcie z powodów niezależnych od siebie? W takim wypadku zadbaj o kartkę z życzeniami, na której przekażesz najważniejsze i najbardziej istotne myśli.

Zamiast tracić czas w kuchni na gotowanie i pieczenie skorzystaj z naszej strony internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka minut! W naszej ofercie znajdziesz możliwość dostawy do dowolnego miejsca w Polsce. W ciągu 48 godzin od zamówienia możesz być pewny w swoich drzwiach kuriera ze słodką przesyłką! Wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję dla wyjątkowej osoby!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os.
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł