Tort gitara

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie gitary.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Niezwykły artystyczny tort w kształcie gitary. Wykonany z największą dbałością o detale idealnie nada się jako niespodzianka na imprezę zapalonego muzyka albo fana gitar. Tort ten nie tylko zaskoczy swoim wglądem, ale również swoim smakiem!

Przy zamówieniu na naszej stronie internetowej możesz skomponować swój tort. Masz do wyboru: biszkopt ciemny lub jasny oraz swoje ulubione przełożenie: bitą śmietanę w wersji truskawkowej, wiśniowej, brzoskwiniowej, jagodowo - malinowej, czekoladowej, kakaowej, orzechowej, kawowej i tiramisu. Oczywiście jeżeli wolisz krem, to do wyboru masz smaki: cytrynowy, kawowy, czarna porzeczka, orzechowy, węgierski i czekoladowy. Dzięki takiemu wyborowi na pewno skomponujesz tort, który będzie odpowiedni na imprezę.

Nasze torty wyróżniają się starannym wykonaniem oraz niezwykłym smakiem. W naszej firmie jest możliwość wybrania opcji "tort z dowozem ", dzięki temu nie musisz się już martwić o odbiór. Dostarczy go nasza najbliższa cukiernia online.  

Pamiętaj, że nasz tort z dostawą zrobi ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty urodzinowe.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)