Tort hamburger

Pokaż opis
Tort w kształcie hamburgera to bez wątpienia coś, co spodoba się prawie wszystkim, a już na pewno zwróci uwagę. Zielona sałata, soczyste mięso, a nawet roztopiony ser - to wszystko wykonane z aksamitnego kremu lub masy cukrowej . Wygląda to naprawdę bardzo efektownie, a przy tym jest niebywale smaczne. Sprawdź inne torty artystyczne z naszej cukierni online.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Tort w kształcie hamburgera to bez wątpienia coś, co spodoba się prawie wszystkim, a już na pewno zwróci uwagę. Zielona sałata, soczyste mięso, a nawet roztopiony ser - to wszystko wykonane z aksamitnego kremu lub masy cukrowej . Wygląda to naprawdę bardzo efektownie, a przy tym jest niebywale smaczne. Sprawdź inne torty artystyczne z naszej cukierni online.

Takie torty okolicznościowe będą doskonałym rozwiązaniem na przyjęcia urodzinowych najmłodszych. To właśnie dzieci najczęściej uwielbiają amerykańskie fast-foody, choć oczywiście są one popularne także wśród dorosłych.

Liczne interesujące opcje jak choćby tort z dowozem do domu zaciekawią na pewno wiele osób. Świetnie się takie rozwiązanie sprawdzi wtedy, gdy nie ma zbyt wiele czasu na wszystkie przygotowania lub gdy po prostu nie ma możliwości bezpiecznego przewiezienia tortu na miejsce imprezy. Dostępny jest także tort z dostawą na miejsce inne niż dom, np. biuro czy przedszkole. W taki sposób można urządzić bardzo sympatyczne przyjęcie urodzinowe dla kolegów.
Wybierz rozmiar:
Mały 388.90 zł
2kg/12os.
Średni 482.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 577.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

482.90 zł